SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na zgubienie zbędnego tłuszczu i poprawe sylwetki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
Witam. Mam prośbę , a mianowicie czy mógłby mi ktoś obeznany w temacie ułożyć mi plan treningowy. od tygodnia ćwiczę na siłowni. Chce aby mój plan treningowy był dostosowany do niektórych moich kryteriów. Więc tak dni w które mogę ćwiczyć to wt. czw. i pt.We wtorki ćwiczę z kumplem który trenuje boks czyli ubieramy rękawice i i na przemian ćwiczymy uderzenia itp. do tego rozgrzewka na skakance ( każdy po 2 minuty na przemian 5 seri ). W czwartki i piątki/soboty mogę ćwiczyć sam do tego dochodzi niedziela gdzie razem z kumplem biegamy śr. 3-4km po terenie średnim to znaczy bezdroża i jakieś większe górki. Zamiast biegania w miare możliwości planujemy basen. Czy ułoży mi ktoś konkretne ćwiczenia na siłowni w te dni które sam trenuje mogę dodać do tego że od dzisiaj zacząłem z 6 weidera. Efekt jaki chce uzyskać to zgubienie tłuszczu w brzuchu,pośladkach i udach no i oczywyści poprawienie ogólnej kondycji. Z góry dziękuje i proszę o nie odsyłanie mnie na inne strony abym sam poszukał bo już próbowałem ale nic konkretnego znaleźć nie mogę. Proszę o jak najszybszą odpowiedz

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 19

Waga: 72

Wzrost: 175

Cel treningowy: zgubienie tłuszczu w brzuchu ,udach i pośladkach

Staż treningowy na słowni: 0

Uprawiane inne sporty: 0

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): siłownia domowa : gryfy, sztangietki, ławeczka ze zmianą położenia ( prosto, ukos itp. ) wyciąg , belka do podnoszenia się, modlitewnik,

Dieta: 0

Przeciwskaznania medyczne: 0

Zażywane suplementy: chcę zacząć od L-Karnityny
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
mógłby mi ktoś obeznany w temacie ułożyć mi plan treningowy

Nie od tego jest wyszukiwarka i posty podwieszone (pomoge i powiem ACT)

do tego że od dzisiaj zacząłem z 6 weidera

Juz mozesz skonczyc i poczytac o ABS 2

proszę o nie odsyłanie mnie na inne strony abym sam poszukał bo już próbowałem ale nic konkretnego znaleźć nie mogę

Widac nie szukales bo bys znalazl

Dieta : 0 = marny efekt

Poczytaj o L-karnitynie to sie przekonasz ze jest zbedna

Zmieniony przez - ziomlogos w dniu 2009-03-11 15:31:13

Zmieniony przez - ziomlogos w dniu 2009-03-11 15:31:54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

split 2 razy w tygodniu. polaczenie partii

Następny temat

Kwadratowy wita. Plan do sprawdzenia.

WHEY premium