SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na wzrost czyli jak zdobyć kilka cm

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 303 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
Ja próbuje sobie wisieć ;s i wisze i wisze az nie wytrzymam z bólu i tak pare razy dziennie, nawet sie tam trzymam jako-takiej diety (żelazo białko etc)..
a w ogole to chyba moda na rozne poradniki jak urosnac sie skonczyla bo nikt tu nie zaglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
trendy sie zmieniają kurva 5cm jeśli bym zrobil (z pomocą matki natury) to by było coś do 10 razy wale tak z 40s, jak moje ręce sie przyzwyczają (skóra twardnieje, robia sie odciski, poprawia się siła chwytu, rpzedramion) pomyśle żeby może liczyc ile wisze i pilnowac ile minut mam zrobic, nie chce mi sie robic jedynie tych "wyciagań" na podłodze, w tym programie napisał do max 5minut3xdzienie (włącz w to jeszcze przerwy bo nie można bez chwili odetchnięcia) to kilka razy rovbie po jakieś 30s nie więcej + wyciaganie sie przy ścianie po wiszeniu. Musze to wypróbowac, no bo co trace przecież...
a nikt z tego co pamiętam sie nie wypowiedział odnośnie skuteczności i czy w ogóle pomaga we wzroscie cho troche oprócz el nino.

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 303 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
wg mnie pomaga, ale jesli nie to i tak umocni ci kręgosłup ze jakbys rósł to zeby cie nie bolal ; p

Zmieniony przez - misiekX3 w dniu 2008-12-16 16:35:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 53 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1189
wiek : 17
waga : 90 kg
196 cm .

Zaczynam "wasz" trening (czyt. wiszenie na drążku). Dam wam znać po kilku miesiącach czy jakieś poprawy widze :D

Jesus of Suburbia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
po ***????????

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 53 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1189
Gram w siate, a tam każdy cm się liczy :P

Jesus of Suburbia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
to fajnie ja daruje sobie zwisanie wg tych wytycznych co jakiś czas jak mam siłe w rekach to sie po prostu wieszma i staram wisiec ile dam radae, oraz czasem wisieci bujac do przodu do tyłu a innym razem na boki, chwyt już mi się poprawia jestem wstanie wiecej wszystkiego wytrzymac różne ruchy też wykonuje na drążku w celu rozciągniecia i rozluźnienia oraz te wyciągania na podłodze i przy ścianie (rzadziej) mam niestety drazek w futrynie i mam nogi skrzyżowane w órze.

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4
Co myślicie o łykaniu jakiś tabletek na wzrost??? a jak jesteście za to jakich????? Proszę o odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38
Witam, 27.07.2013 roku kończe 13 lat , mam 157 cm wzrostu i 39 kg, tata ma 185 cm a mama około 165 cm wzrostu , moja siostra ma 170 cm wzrostu, mam pytanie , ile moge jeszcze urosnąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 26 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4124
Spokojnie jesteś jeszcze młody ,a wzrost przyjdzie z czasem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRABY NA MASE!!!

Następny temat

Co sadzicie o tym planie na wyskok ?! :>

Wiecej