SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na wzrost czyli jak zdobyć kilka cm

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38
Dzięki , poceszyłeś mnie :P
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38
Chciałbym urosnąć do 188
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5
Witam
Mam 15 lat i mierze 155 cm i waże 40 kg
ile moge jeszcze urosnac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38
Jeszcze dużo możesz urosnąć :), mój ojczym do 17 roku życia mierzył 153 cm, teraz........................180.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 233
mężczyzna w wieku 22 lat może jeszcze urosnąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
patrz na stara date archeologu !!!

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 71
Zwykle to polega na tym,że takie ćwiczenia jak rozciąganie, zwisy na drążku, pływanie, nie tyle zyskasz dodatkowe cm co "odzyskasz" utracone z powodu wad postawy bardzo dzisiaj popularnych.Takie ćwiczenia mogą dać wymierne efekty u osób dorosłych u których zakończył się proces wzrostu, gdyż u takiego 15-16 latka to nie wiadomo tak na prawdę czy on sam z siebie u urósł czy to ćwiczenia, a osoba dorosła z wadą postawy może odzyskać nawet do 5cm z tego co słyszałem, 1-2cm do z palcem w dupie przy regularnych ćwiczeniach, także jak ktoś ma te 177-178cm a już jest dorosły to jeszcze nic nie stoi na przeszkodzie żeby dobił do tych magicznych 180cm :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4
Mam 155 cm i 14 lat. Czy jestem w stanie z tym pakietem ćwiczeniem urosnąć w miarę szybko do przynajmniej 165 cm?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRABY NA MASE!!!

Następny temat

Co sadzicie o tym planie na wyskok ?! :>

WHEY premium