SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na rzeźbę -> szukam pomocy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43
Witam
Zwracam się z prośbą o pomoc przy układaniu treningu dla mnie. Oto kilka uwag:
- mam 20 lat, staż 32 miesiące, sporo cykli na masę na rzeźbę też się zdarzało.
- siłownia piwniczna (hantelki, sztanga, ławeczka, dużo terenów do biegania)
- żadnych problemów ze zdrowiem
- na redukcji mam zamiar użyć diety CKD
- duże doświadczenie z suplementami, raczej polski rynek.

Oto suple którymi mam zamiar się wspomóc:
+ Hydroxycut Hardcore, T3
+ Glutamina i BCAA Olimpu i Tri Creatine melate olimpu
+ białeczko SP80 uniwersalne, Carbo (tylko po treningu z 20-30g w porcji z aminkami), witaminy

Uwagi końcowe:
- Interesuje mnie jak największa utrata tłuszczu, przy jednoczesnym zachowaniu mięśni i siły.
- mam słabą kondycję dlatego zamiast treningu 3xsiłownia/week i 3xinterwały/week wolałbym np. cos takiego: 6xsiłownia/week i po siłce z 15 minut biegania (stałe tętno) i co tydzień zwiększać powoli.

Wchodzą też w grę aeroby naczczo a popołudniu siłownia. Ogólnie to teraz przez dwa miesiące siedzę w domu i nic nie robi także wymyśl co dla mnie byłoby najlepsze. Zaznaczam że wolę siłownię od biegania. Ale w sumie poprawa kondycji też by się przydała, dlatego nie chcę rezygnować z biegania całkowicie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
wszystko super, tylko że nie ma jako tako treningu na rzeźbe a to czy chudniesz czy tyjesz zależy tylko i wyłącznie od bilansu kalorycznego.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43
Tak, wszystko sie zgadza.
Ale m chodzi o to jak ćwiczyć czy dalej planem na masę? Czy na rzeźbę więcej powtórzeń i mniejsze odstępy między seriami.
Nie wiem także co będzie lepsze ćwiczyć 6x w tygodniu na siłce i po treningu doda aeroby 10-15 min (stałe tętno. Czy Ćwiczyć 3-4 razy w tygodniu i w wolne dni stosować interwały (zmienne tętno)?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zerknijcie i pomozie jako swiatczeni nie wiem ktory plan

Następny temat

Plan treningowy na mase do oceny

WHEY premium