SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

Trening na redukcji

Wysłana -
Organizm sie nie zmienił, wiedza tak. Powiedzieć ci tajemnice skąd wziął się mit o zmianie planu treningowego? Ok, nie ma sprawy. Zmienianie planu treningowego i "atakowanie mięśnia pod różnym kątem" wzięło się ze środowiska trenerów personalnych. A wiesz dlaczego? Dlatego, że trener personalny za każdy nowy plan co miesiąc przytula 100zł od swojego naiwnego klienta. Dlatego wciska swojemu klientowi "nowy przełomowy magiczny plan, który zbuduje mu nowe mięśnie. Ot cała magia prysła.

Ja chyba zagiąłem czasoprzestrzeń bo przebyłem w swoim życiu wiele redukcji nieraz zrzucałem po 15kg przy niskim nakładzie cardio. Teraz jestem właśnie równiez na redukcji i tak jak mowiłem schudłem 3.5kg w miesiąc bez cardio. Organizm ludzki to czysta matematyka, jest deficyt - chudniesz. Nadwyżka - tyjesz. Możesz biegać 20h na bieżni i nic ci to nie da, jeśli wrócisz do domu i zjesz 20 tysięcy kalorii. Liczą się kalorie, cardio to tylko dodatek.


Zmieniony przez - adrian33814 w dniu 2017-12-29 17:34:31
Wysłana -
Z tym jedzeniem się zgodzę ale co do atakowania mięśnia sam Arnold, Jay cutler i wielu innych kulturystów w wywiadach mówiło o tym jak ważne jest zmienianie ćwiczeń a nie katowanie wiecznie tego samego.
A i sprawdziłem wg najnowszych badań osoby które zmieniały ćwiczenia miały większe przyrosty niż Ci którzy tego nie robili


Zmieniony przez - tref w dniu 2017-12-29 18:03:35

Zmieniony przez - tref w dniu 2017-12-29 18:04:38
Wysłana -
Ale Arnold, Jay Cutler to światowej klasy kulturyści. Oni byli na takim towarze, że pół afrykańskiej wioski by urosło o 50% gdyby bili to co sam Arnold. Dlatego też mogli sobie pozwolić na katowanie. Podejrzewam, że autor tematu jest osobą naturalną, do tego początkującą i nie ma sensu walić mu objętości 1000000kg na trening.
Wysłana -
Tref, idź stąd
Wysłana -
Żeby ktoś czytający ów temat nie zrozumiał was źle to od razu napiszę, że owszem, treningI należy modyfikować w skali roku niejednokrotnie, ale nie jest to koniecznością kiedy przechodzimy na redukcje, gdyż ćwiczenia są jedynie bodźcem i nie wpływają na to czy bedziemy chudnąc czy tyć. To wszystko reguluje dieta.


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2017-12-30 18:25:55
Wysłana -
Roni zgadzam się z Tobą
Wysłana -
Miło mi.
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź