SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na redukcji

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2250

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 414 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9031
Organizm sie nie zmienił, wiedza tak. Powiedzieć ci tajemnice skąd wziął się mit o zmianie planu treningowego? Ok, nie ma sprawy. Zmienianie planu treningowego i "atakowanie mięśnia pod różnym kątem" wzięło się ze środowiska trenerów personalnych. A wiesz dlaczego? Dlatego, że trener personalny za każdy nowy plan co miesiąc przytula 100zł od swojego naiwnego klienta. Dlatego wciska swojemu klientowi "nowy przełomowy magiczny plan, który zbuduje mu nowe mięśnie. Ot cała magia prysła.

Ja chyba zagiąłem czasoprzestrzeń bo przebyłem w swoim życiu wiele redukcji nieraz zrzucałem po 15kg przy niskim nakładzie cardio. Teraz jestem właśnie równiez na redukcji i tak jak mowiłem schudłem 3.5kg w miesiąc bez cardio. Organizm ludzki to czysta matematyka, jest deficyt - chudniesz. Nadwyżka - tyjesz. Możesz biegać 20h na bieżni i nic ci to nie da, jeśli wrócisz do domu i zjesz 20 tysięcy kalorii. Liczą się kalorie, cardio to tylko dodatek.


Zmieniony przez - adrian33814 w dniu 2017-12-29 17:34:31

No pain - no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 801
Z tym jedzeniem się zgodzę ale co do atakowania mięśnia sam Arnold, Jay cutler i wielu innych kulturystów w wywiadach mówiło o tym jak ważne jest zmienianie ćwiczeń a nie katowanie wiecznie tego samego.
A i sprawdziłem wg najnowszych badań osoby które zmieniały ćwiczenia miały większe przyrosty niż Ci którzy tego nie robili


Zmieniony przez - tref w dniu 2017-12-29 18:03:35

Zmieniony przez - tref w dniu 2017-12-29 18:04:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 414 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9031
Ale Arnold, Jay Cutler to światowej klasy kulturyści. Oni byli na takim towarze, że pół afrykańskiej wioski by urosło o 50% gdyby bili to co sam Arnold. Dlatego też mogli sobie pozwolić na katowanie. Podejrzewam, że autor tematu jest osobą naturalną, do tego początkującą i nie ma sensu walić mu objętości 1000000kg na trening.

No pain - no gain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 3503 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71944
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Żeby ktoś czytający ów temat nie zrozumiał was źle to od razu napiszę, że owszem, treningI należy modyfikować w skali roku niejednokrotnie, ale nie jest to koniecznością kiedy przechodzimy na redukcje, gdyż ćwiczenia są jedynie bodźcem i nie wpływają na to czy bedziemy chudnąc czy tyć. To wszystko reguluje dieta.


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2017-12-30 18:25:55

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 801
Roni zgadzam się z Tobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Miło mi.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o Zapasy

Wiecej