SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na redukcje.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 435
WItam, mam 17 lat, na siłowni ćwicze już pół roku. Jest to siłownia w piwnicy hantle+ławka+sztanga+gryf, trenuje w systemie ABA 3 razy w tygodniu, ale widże że nie daję mi to żadnych efektów, w sumie ćwicze tak tylko dlatego że koelga tak ze mną cwiczy. Mam 183cm wzrostu, waże ok 88kg~~ i mam do was pytanie. Jaki trening na redukcje polecacie? Ma ktoś jakieś gotowe propozycje ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385408
nie ma czegoś takiego jak trening na redukcje , trening i na mase i na redukcje wygladac moze tak samo , kluczowa role odgrywa tu odzywianie i dodanie aerobów do treningów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 435
To moze wyjaśnie jak myślę że to będzie wyglądało. Od 16 lipca wznawiam treningi piłki więc pewnie trening 3x w tygodniu, 3x siłownia w tygodniu(przynajmniej taki plan mam teraz) i bieganie 3 lub 4x w tygodniu w te dni w których nie ma siłowni. Nie będę raczej trzymał żadnej ścisłej diety bo mnie na nią nie stać ani nie miałbym mi jej kto przygotować a sam bym sobie z tym nie poradził. Problem z tą siłownią polega na tym że mam plan na którym nie widzę żadnego progressu. renuje 3x w tygodniu 1 dzien - Nogi/barki/plecy 2- dzień Biceps/triceps/klatka/plecy 3- dzień to samo co w pierwszy, nastepny tydzień zamiana że 2 dzień jest 2 razy. I takim oto planem nie doszedłem nigdzie, bo zamiast mieć przyrost siły czy byle czego to na sztange podnoszę mniej niż na początku... Dlatego pytam się was jaki plan byście tutaj polecili.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witaj,
zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, treningu przygotowanego przez naszych trenerów.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160238 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233707
tylko, ze to co rozpisales nic nam nie mowi, musisz szczegolowo rozpisac wszystko z cwiczeniami i seriami
druga sprawa brak efektow jest informacja glownie, ze z dieta cos nie tak, a piszesz, ze nie masz mozliwosci jej prowadzic, wiec nie spodziewaj sie efektow-taka jest brutalna prawda niestety

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 435
Trening wygląda tak : 3 dni w tygodniu: 1 Dzien - Nogi/Barki/Plecy 2 Dzien - Triceps/biceps/klatka/plecy 3- dzień Nogi/Barki/Plecy każde ćwiczenie po 3 lub 4 serie z tym że serie z największym ciężarem robimy 2x. Tydzien 2: To samo tylko że 1 Dzień - Dzien - Triceps/biceps/klatka/plecy 2 Dzień - Nogi/barki/Plecy 3 dzień - Dzien - Triceps/biceps/klatka/plecy. Ta sama ilośc powtórzeń. Następny tydzien jest tak że ćwiczenia są takie same tylko ze zmieniamy kolejnośc partii, i ostatnią serie z największym ciężarem powtarzamy 3 razy i tak 2 tygodnie. I później wracam od początku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 863
Koledze wyżej chodziło raczej o rozpisanie planu jaki trenujesz, a nie w jakie dni co robisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 435
Nie wiem czy oto chodzi ale wygląda to tak - Poniedziałek siłownia, wtorek bieganie, środa silownia, czwartek bieganie, piątek siłownia, sobota i niedziela bieganie. Do tego za 2 tygodznie dojdą jakieś 3 treningi na dzień w klubie. Jeśli to oto chodziło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 863
Oh God! Chodzi o przedstawienie poszczególnych ćwiczeń, na poszczególne partie mięśniowe. :D
Np. Klatka:
Wyciskanie sztangi płasko 3 x 12
Rozpiętki 3 x 10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160238 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233707
O losie%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 435
Przepraszam, nie jestem w tym temacie XD Jutro dorzucę to bo na siłowni mam cały plan wydrukowany to zrobie zdjęcia i wstawie :) Przepraszam jeszcze raz za moją głupote
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o ocene planu - Split partia 2x w tygodniu

Następny temat

Pytanie odnośnie sylwetki (woda podskórna)

Wiecej