SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Trening na redukcję dla początkującego

Wysłana -
Jakieś szarpniesie pewnie będzie przy powrocie, ale ja wiem czy coś Ci się stanie, moze tak moze nie, nawet zdrowej osobie coś się może przytrafić
Wysłana -
pablore
Mam jeszcze jedno pytanie, ponieważ jak teraz pojadę na wakacje, chce skoczyć na bungee. Tylko w wieku 4 lat miałem złamaną nogę w kolanie, teraz nawet tego nie odczuwam i zapominam z życiu codziennym ale czy może to być jakieś przeciwwskazanie ?
\

Jeśli złamanie miało miejsce wiele lat temu i nie odczuwasz teraz neagtywnych skutków to nic nie powinno Ci się stać.
Wysłana -
Nie wiem czy forum internetowe to dobre miejsce na takie pytania.
Wysłana -
ronie220
Nie wiem czy forum internetowe to dobre miejsce na takie pytania.

Może tak, może nie. Ale na pewno tutaj każdy posiada jakieś swoje doświadczenie, a nie tylko teorię. Pytać zawsze warto a na skok się zdecydowalem...
Wysłana -
Jak masz możliwość to warto dopytać lekarza i sprawdzić czy bezpiecznie możesz skoczyć na bungee.
Wysłana -
Pytałem znajomego lekarza i powiedział, że tak samo może jak każda inna zdrowa... zdam relację jak już będzie po, o ile się nie spękam
Wysłana -
pablore
Pytałem znajomego lekarza i powiedział, że tak samo może jak każda inna zdrowa... zdam relację jak już będzie po, o ile się nie spękam

Tak przypuszczałem bo skoro kontuzja miała miejsce dawno temu to jak nie ma objawów negatywnych to jest w pełni zaleczona.
Wysłana -
Skoro lekarz pozwolił to śmiało możesz skakać. Powodzenia
Strona 3 z 3
Dodaj odpowiedź