SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na redukcję dla początkującego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jakieś szarpniesie pewnie będzie przy powrocie, ale ja wiem czy coś Ci się stanie, moze tak moze nie, nawet zdrowej osobie coś się może przytrafić
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
pablore
Mam jeszcze jedno pytanie, ponieważ jak teraz pojadę na wakacje, chce skoczyć na bungee. Tylko w wieku 4 lat miałem złamaną nogę w kolanie, teraz nawet tego nie odczuwam i zapominam z życiu codziennym ale czy może to być jakieś przeciwwskazanie ?
\

Jeśli złamanie miało miejsce wiele lat temu i nie odczuwasz teraz neagtywnych skutków to nic nie powinno Ci się stać.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Nie wiem czy forum internetowe to dobre miejsce na takie pytania.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 750
ronie220
Nie wiem czy forum internetowe to dobre miejsce na takie pytania.

Może tak, może nie. Ale na pewno tutaj każdy posiada jakieś swoje doświadczenie, a nie tylko teorię. Pytać zawsze warto a na skok się zdecydowalem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Jak masz możliwość to warto dopytać lekarza i sprawdzić czy bezpiecznie możesz skoczyć na bungee.
2

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 750
Pytałem znajomego lekarza i powiedział, że tak samo może jak każda inna zdrowa... zdam relację jak już będzie po, o ile się nie spękam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
pablore
Pytałem znajomego lekarza i powiedział, że tak samo może jak każda inna zdrowa... zdam relację jak już będzie po, o ile się nie spękam


Tak przypuszczałem bo skoro kontuzja miała miejsce dawno temu to jak nie ma objawów negatywnych to jest w pełni zaleczona.
2

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Skoro lekarz pozwolił to śmiało możesz skakać. Powodzenia
2

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 750
Witam znowu,
Skok wykonany, noga cała. Trochę czuję naciągnięte ścięgna w miejscu złamania ale takto żadnych doliglewości nie odczuwam. A samo przeżycie nie do opisania, 90 metrów z góry wydaje się dużo większe niż z ziemi. Co do wagi też zadowolony, bo w sumie została w miejscu a jadłem nie dużo ale byle co. Od dziś wracam spowrotem na docięcie, zmotywowany
Pozdrowienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
No 90 metrów to już jest wysokość solidna. Bardzo dobrze, że wszystko się udało i żyjesz
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak wyciskać więcej?

Następny temat

Wznosy hantli tylni akton barku

WHEY premium