SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na mase dla początkującego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1658

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Męzczyzn

Wiek

26

Waga

79kg

Wzrost

192cm

Cel treningowy

masa

Staż treningowy na siłowni

kiedys cwiczylem pol roku,ogolnie sporty cale zycie uprawiam, teraz od miesiaca cwicze

Uprawiane inne sporty

dodatkowo we wtorek pilka nozna + w piątek basen + raz w tygodniu tenis ziemny

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

domowa silownia,laweczka,sztanga,hantle,obciazenie

Dieta

Jest w miare

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak mozliwosci przysiadow robienia(cos mnie boli,choc teraz zaczalem z mniejszym ciezarem i jest ok)

Zażywane suplementy

bialko,carbo,witaminy

Ostatnio przerabiany plan

fbw,aktualny

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

nie mierzylem dokladnie ale niewiele;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1029 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19418
Witam, najpierw kilka slow o sobie oprócz ankiety,jestem ektomorfikiem, kiedyś cwiczylem na siłowni pol roku i wielokrotnie zaczynałem ale zawsze po około miesiącu przerywałem ćwiczenia( brak motywacji),teraz się biore za siebie na poważnie ,cwicze dopiero 1 miesiąc takim planem:

Przysiad ze sztangielką 4x12/10/10/8
Wyciskanie sztangi płasko 4x 12/10/10/8
Martwy ciąg 4x 12/10/10/8
Military press siedząc przed siebie 4x 12/10/10/8
Wyciskanie francuskie sztangielką 3x 12/10/8
Uginanie ramion ze sztanga prosta 3x 12/10/8
Wspiecia na palce ze sztanga -lydki 2x20
Brzuch

cwicze tym planem 1miesiac dopiero
cwicze w czwartek, sob oraz pon , we wtorek gram na hali w pilke nozna(ale pod koniec marca koncze już granie) + dodatkowo raz w dzień wolny gram w tenisa ziemnego 1h oraz w piątek jestem na basenie + sauny. Przysiadow nie mogę robic z dużym obciążeniem cos mnie boli,to jest jedyne cwiczenie,choc teraz zaczalem to robic i wszystko jest ok ale na razie z sama sztanga i 10kg tylko,dodatkowo z powyższego planu dalem wykroki 3serie i tyle się zmienilo(dopiero 2treningi). Ogolnie myslalem wlasnie tak żeby tym planem jeszcze miesiąc dzialac( tylko te nogi dac te przysiady i wykroki) a pod koniec kwietnia dac split 4dniowy + kreatynę+ aakg .Co o tym myślicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Po co Ci aakg ? Podaj jeden rozsądny powód.


Martwy ciąg bym robił zamiennie z podciąganiem na drązku bądź wiosłowaniem. Na uda wybierz również jedno ćwiczenie.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12038 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
co Cie boli podczas wykonywania siadow? z czym dokladnie jest problem?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1029 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19418
AAKg - kolega mi doradzil żeby polaczyc to z kreatyna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1029 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19418
i o wykonywanie przesiadow-cos w pachwinach ale już jest coraz lepiej,tylko przy tym cwiczeniu jest ten bol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1029 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19418
aakg- kolega mi doradzil aby to polaczyc z kreatyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12038 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
mozna, jednak arginina daje glownie efrekt wspomagajacy synteze NO lepszym rozwiazaniem bylby dodatek beta-alaniny

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1029 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19418
rozumiem wiec tak zrobie, beta alanina, a jak odnośnie planu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12038 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
ronie napisal co jest do poprawy
napisz tez co Cie boli podczas siadu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1029 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19418
tak jak napisałem wyżej,przeczytaj,troche pachwina choć już się poprawia i tylko przy przysiadzie jest bol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Arginina jedynie zwiększa pompę a początkujący nie ma co pompować, więc dla mnie bez sensu. Z kreatyną również bym się wstrzymał ,bo i tak będziesz rósł jak na drożdżach.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny. Sama góra ciała

Następny temat

Prośba o pomoc.

WHEY premium