SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na mase - 2 lata i efekty prawie zerowe

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20
Witam wszystkich. Zaczne od opisania mojej sytuacji. Mam 20 lat. 172cm wzrostu i wazę około 65kg. Treningi zacząłem około 2,5 roku temu. Chodziłem na siłownię i ćwiczyłem pod okiem trenera. W siłę szło ładnie, lecz przyrost masy prawie zerowy... (swoją drogą skąd wiec ta siła??)Po póltora roku zniecheciłem się. Potem poszłem do pracy. Nie miałem czasu na siłownię. Porzuciłem to. Po około pół rocznej przerwie kupiłem sprzęt do domu i od paru miechów ćwicze w granicach możliwości.
I teraz sedno sprawy - od czego zacząć żeby w końcu pojawiły się efekty w przyroście masy?
Uprzedzając pyt o diete - jednej określonej nie mam, ale staram sie odżywiać odpowiednio. Jem najwięcej nabiału i drobiu. (Swoją drogą cięzko o regularne spożywanie posiłków pracując na 3 zmiany) Zdesperowany postanowiłem siegnąc po odżywki. 2 miechy czytałem i cały czas odwlekałem decyzje nie mogąc się zdecydować. W końcu postawiłem na MASS XXL i Nitrobolon II.
Proszę o wskazówki jak nabrać masy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez _Knife_ za pkt 2 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 422

No pain no gain

...
Napisał(a)
Usunięty przez _Knife_ za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 625

Uderzaj mocno, uderzaj często, uderzaj szybko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 915
Tak... sterydy pie*dolnijcie się w głowę. Split 2x/tydzień dieta (nie ma nic lepszego niż, żarcie)+ gainerki.
...
Napisał(a)
Usunięty przez _Knife_ za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 422

No pain no gain

...
Napisał(a)
Usunięty przez _Knife_ za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 422

No pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1595
za***iste odpowiedzi, ciekawe czym autor tematu sobie zasluzyl

Gdy czlowiek stoi prosto, to i cien sie nie zgina.
Słodze herbate kreatyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Generalnie dieta to podstawa. Nie ma wymówek... Musisz ją trzymać, albo się starać. Przynajmniej 10 zasad żywieniowych, w **** węgli i białka.. trening musi być też dobry bo często przepracowanie na siłowin - siła bez masy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie odnosnie brzucha

Następny temat

Przedramiona

WHEY premium