SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na masę dla kobiety!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11283

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26
Cześć chłopaki.
Jestem dziewczyną bardzo szczupłą, w niektórych miejscach aż za bardzo. Dlatego też, bardzo chciałabym nabrać masy w określonych partiach ciała: http://img409.imageshack.us/img409/4773/miesnlw1.jpg
Ważę 48 kg/ 172 cm. Moje ręce są po prostu jak suche patyki , obwód w bicepsie 20cm :/ , Do tego dochodzi klatka piersiowa, gdzie zaznaczają mi się żebra.
Do lutego przydałoby się żeby wyglądały odrobinę lepiej.
Sęk w tym, że pojęcia nie mam, ile razy w tygodniu iść na siłownie? Mogę ostro przytrenować, byle do lutego się udało.
Jak mam się odżywiać? Wiem że muszę jeść dużo białka, a czy mogę sobie pozwalać na słodycze?
Myślałam żeby jeść: serki wiejskie, kefiry, tunczyki, białe mięso, razowe pieczywo, mleko. Mam też serwatkę w proszku, czy dobry pomysłem byłoby posypywanie nią wszelkich potraw?
Panowie, pomóżcie...
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
A dlaqczego nie chciałbys wzmnocnić całego ciała ,z tego co widze jesteś dośc szczupła jak na ten wzrost. byłoby lepiej jak byś umieściła foto całej sylwetki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26
Nie mam nic przeciwko wzmocnieniu całego ciała. Jednak szczególną uwagę chcę zwrócić na ramiona, ponieważ brzydko wystają mi kości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 70
Nie chcę zakładać nowego tematu bo bez sensu.
Jak wiadomo wiekszosc kobiet chce schudnąć. Mi sa potrzebne ćwiczenia na masę, jako poczatkujący nie mam pojęcia jak zabrac się do tego. Większość tematow kobiecych dotyczy odchudzania Więc bardzo prosze o radę od czego najlepiej zaczać tj. jakich cwiczeń i jak często? Dodam, że jestem bardzo drobnej budowy i ważę 46 kg przy wzroście 164. Praktycznie codziennie biegam, ale od samego biegania raczej nie przytyję.

Zmieniony przez - Cava33 w dniu 2011-09-12 13:42:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
Tutaj głównym czynnikiem jest dieta bo dzięki niej człowiek przybiera na masie a siłownia to tylko dodatek do tego :)
Możesz ją sobie ułożyć za pomocą kalkulatora (wpisz w google VITALMAX, nie chce podawać linków żeby bana nie wyłapać) lub ręcznie wszystko wyliczyć https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html
Tylko daj ją potem do sprawdzenia do działu odżywianie.
W dziale Lejdis też pewnie znajdziesz pomoc jeśli chodzi o trening i odżywianie https://www.sfd.pl/Ladies_SFD-f403.html 
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase !

Następny temat

Plan na rzeźbe

WHEY premium