SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na masę - proszę o ocenę

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 26 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 812
Nie mogę robić przysiadów ze sztangą, mc ani innych ćwiczeń bardzo obciążających kręgosłup, bo mam z nim problemy. Nie jestem pewna tych ćwiczeń na plecy w treningu B, ale zapytam się jutro rehabilitantki czy mogę je robić.
Co sądzicie o tym planie?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
Ale w czym możemy Ci pomóc skoro nawet nie wiemy czy możesz trenować ? Dopytaj dokładnie lekarza/fizjo co Ci wolno robić i wówczas będziemy myśleć co można podziałać.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6631
Każdy z nas ma jakieś problemy :) Na przyszłość staraj się umieścić więcej informacji bo im dokładniejszy opis tym trafniejsza porada :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 26 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 812
No to tak, zapytałam się rehabilitantki o ćwiczenia z tego planu i powiedziała że są ok, tylko mam sobie odpuścić przyciąganie drążka. W tej mojej wadzie kręgosłupa chodzi o to, że jego górna część jest zbyt prosta, np gdy się schylam to garbię się częścią lędźwiową, a nie jak większość piersiową , nie wiem czy to jest zrozumiałe Teraz rozciąga mi tą część piersiową, więc odpadają na czas rehabilitacji ćwiczenia na plecy przy których trzeba się wygiąć do tyłu (czyli prawie wszystkie ) jak i np martwy ciąg, bo przy nim nie trudno o kontuzję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6631
Przy obniżeniu zakresu przodozgięcia w odcinku piersiowym masz zniesioną kifozę piersiową czy w normie?
Ogólnie nie tylko na rechabilitacji ale i wdomu powinnać poddawać się automobilizacji a ćwiczenia które ściągają górną część prostownika i czworoboczny zamiast je spinać to rozciągać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Cóż..słuchaj specjalisty.Nie jesteśmy poradnią lekarską.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki rozkład dni? split 4 dniowy

Następny temat

Ćwiczenie izolowane bez hentelka

WHEY premium