SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na masę

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11
Witam!
Od 2012 roku trenowałem wioślarstwo. W sierpniu 2017 skończyłem trenować i chciałbym zacząć ćwiczyć na siłowni.
W latach 2016-2017 byłem zawodnikiem wagi lekkiej (do 70kg). Nie ukrywam, że przy moim wzroście 184cm było to bardzo męczące.
Moja aktualna waga to 76kg i chciałbym dojść do około 86/87kg. Czy ktoś z forumowiczów mógłby podesłać jakiś plan?

Wcześniej robiłem ok.15 treningów w tygodniu (w okresie zimowym)

ZIMA
Od poniedziałku do piątku:
RANO
Bieg ok.10km
POŁUDNIE
Ergometr (2x 30min I z )
Gry zespołowe
Siłownia wytrzymałościowa (3x w tygodniu)
Weekend
RANO
Bieg ok.10km
POŁUDNIE
Basen 1h

LATO
Trenowałem 2/3 x dziennie
Głównie bieg, wiosłowanie na wodzie i gry zespołowe.

Pozdrawiam!





Zmieniony przez - Paul_Caulfield w dniu 2018-01-30 13:37:58

Zmieniony przez - Paul_Caulfield w dniu 2018-01-30 13:41:56
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Wpisz w wyszukiwarkę hasło PIERWSZY ROK TRENINGÓW. Znajdziesz całą roczną drogę rozwojową.

Pozdrawiam

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Push Pull Legs

Następny temat

PUSH PULL modyfikacja

WHEY premium