SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na cyklu koksu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chciałbym się dowiedzieć biorąc sterydy (pierwszy cykl)
jak zmienić trening ile powinien trwać? ile sreji na jakie partje czy robić powturzenia wymuszone ile razy w tygodniu powinienem z koksem trenować(mam 13 miesięczny starz)
tzn ile razy np klate w tygodniu itp.
za odpowiedzi z góry dzięki

Pozdrawiam
Chris
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do arnolda się zgadzam jeszcze w udzie miał 77cm w karku
i łydkach tyle samo co w bicepsie a do Steve Reevesa to w kilku źrudłach czytałem co innego najczęściej powtażało się to co napisałem wcześniej raz nawet czytałem że miał 151 w klatce i 59w pasie to mi się wydało bzdurą ale widziałem jego zdjęcie i niemogłem uwieżyć własnym oczom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Wg mnie 17 lat to na koks zbyt mało, a 13 miesięcy to czas treningu na sucho nawet bez suplementów.
A pytania zadajesz tak dyletanckie, że mam poważne wątpliwości, co przez te rzekome 13 miesięcy robiłeś na siłowni.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 13 miesięczny starz za 17 dini będzie 14 miesięcy narazie brałem:L-karnityne,Kreatyne,BCAA,Dibencozide i teraz chce wziąść dece durabolin ale w bardzo małych dawkach góra 2ml/tydz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
Masz 17 lat ,ważysz 80kg i uważasz, że już nic nie zbudujesz "na sucho"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poprostu przez ostatnie 3miesiące niemam żadnych przyrostów
robiłem już chyba wszystko zwiększałem spożycie białka zmieniałem trening przetrenowany napewno niejestem a o dece zbieram wiadomości od około 4miesięcy i sumując już wszystko co wiem niema dużych efektów ubocznych a świetnie buduje mięśnie te uboczne które ma da się wytrzymać przy takim cyklu jaki chce zastosować czyli 100,200,200,200,200,100 powinienem mieć mniej ubocznych niż dała mi efedryna a w tym 80kg jest dosyć dużo tłuszczu i tak przez ostatni rok spadło mi 15 kg bo ważyłem już 95 i cały czas się odtłuszczam

Pozdrawiam
Chris
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 195 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4952
Chris, co ty tak właściwie wygadujesz?! Piszesz, że masz dużo tłuszczu - ok, tylko dlaczego w profilu wpisujesz 78 w pasie? Przy twoim wzroście, wadze i wymiarach tak mało w pasie jest chyba niemożliwe (chyba, że mierząc pas na maxa wciagasz brzuch, ale nawet wtedy wątpię), a Ty jeszcze wypisujesz, że jesteś otłuszczony! I na cholere Ci koksy? Lepiej pokombinuj albo poradź się kogoś odnośnie diety i treningu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodzi mi o mięśnie bardziej niż o strate tłuszczu a pas mierzyłem maksymalnie się prostując co ty mówisz że to niemożliwe Steve Reeves miał w klatce 149cm a w pasie 65cm
diete mam dobrą białka sporzywam 130g węglowodany 250g
tłuszcz 26g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
I tu masz odpowiedź dlaczego nie rośniesz - za mało jesz.
Na masie przy twojej wadze powinieneś jeść conajmniej 400g węglowodanów i 160 - 180g białka ,a tłuszczu około 80g(najlepiej z oliwy z oliwek)
Najpierw pokombinuj z dietą ,a potem pomyśl o koksie, poza tym na cyklu musiałbyś jeść jeszcze więcej niż napisałem powyżej.



Zmieniony przez - Superman w dniu 2001-10-03 17:20:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1831
"Trenuje od stycznia 2000,zaczynałem od wagi 68kg,więc idzie nienajgorzej,koksów nie biore(przynajmniej przez najblizsze 2lata)ale przeciwnikiem nie jestem...."

________ no comments. _________

Flajek - The God Of The Net
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
400g węglowodanów i 80g tłuszczu po miesiącu takiej diety wyglądałbym jak świnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
Flajek ja nie jestem przeciwnikiem koksowania,
jestem przeciwnikiem zbyt wczesnego i bezmyślnego używania sterydów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sila, masa, rzezba?

Następny temat

cwiczenia a wzrost

WHEY premium