SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na cyklu.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1644
Hej, proste pytanie, jaki trening na cyklu polecacie FBW czy Split? Duzo czytalem, i zdania sa podzielone, jednak wiekszosc glosow jest za splitem, dodam tylko ze cykl to 1-8 prop e2d 100mg i 8-20 e4d enan 300mg. Chodzi mi głownie o zdobycie czystej tkanki miesniowej. Dieta 2500kcal z racji pracy siedzacej. 3g białka na kg. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93281 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
trening rób jaki ci pasuje ,osobiście fbw to dla mnie trg dla początkujących lub ew tych co nie maja czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1644
I jeden i drugi mi pasuje, tylko pytanie z ktorego wiecej "wyciagne", robiąć przykladowo 5x5 na submaksymalnych ciezarach, wraz ze wzrostem, czy na splicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
zrob dobre ppl

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Zdobycie czystej czy nie tkanki miesniowej zalezy od diety nie treningu
Zrob trening jaki Ci pasuje ja np robie push/pull
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
lodzianin1
trening rób jaki ci pasuje ,osobiście fbw to dla mnie trg dla początkujących lub ew tych co nie maja czasu


ost Karpiu sie wypowiadal w temacie i uznal dokladnie odwrotnie do Cb tak wiec jak widac, co czlowiek to opinia, zreszta jak ze wszystkim w zyciu

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15730 Napisanych postów 17806 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 195144
Ja np ostatnio robię tak
Pon- push
Wt- pull
Śr- legs
Czw- aero/ interwaly
Pt- najsłabsze partie czyli u mnie to bic i tric

Bardzo pasuje mi ten trening. Za ok 10 tyg zmiana na coś innego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niski poziom testosteronu

Wiecej