SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Trening w domu

Dodaj odpowiedź

Trening na brzuch ???

Wysłana -
Witam , mam pytanko do Was. Co moglibyscie polecic na spalenie tluszczu w dolnej okolicy brzucha. Dokladnie interesuje mnie jaki trening robicie w domu nie majac sprzetu a tylko checi i czas 3 x w tygodniu po 30 min. Nie wyrabiam sie zrobic wszystkiego na silce i musze trening brzucha przenisiec na dni NT do domu.

Dzieki za info !
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
na spalenie tłuszczu to jest dieta.
Z lepszych ćwiczen które możesz robić w domu, angażujących dolną część brzucha nie majac w ogóle nic: plank i scyzoryki.
Natomiast,
-jeśli masz drążek do podciągania to mozesz też robisz unoszenie nóg w zwisie
-jesli masz łąweczkę w domu to mozesz też spróbować dragon flag
-a jeśli masz kołko to świetne będą rozjazdy na nim(z kolan lub prostych nóg,w zależnosci od zaawansowania)
Wysłana -
Zobacz A6W.
Wysłana -
jako ciekawostkę, ogólnie jeśli idzie opinie to ten program swoje najlepsze lata ma za sobą:
http://potreningu.pl/articles/1214/aerobiczna-6-weidera-a6w-fakty-i-mity 
Wysłana -
z dołu brzucha to schodzi najgorzej dopiero przy odpowiedniej wadze , więc dieta plus scyzoryki i podobno wypychanie nóg, ale ja np tego ćwiczenia nie czuję w ogóle
Wysłana -
wypychanie nóg? co masz na myśli?
Wysłana -
wznosy nóg czy tam unoszenie nóg leżąc nie wiem jak to prawidłowo się nazywa
Wysłana -
a opuszczasz nogi na podłogę czy zatrzymujez na kilka centrymetrów przed? może zbyt łątwe to ćwiczenie jest dla Ciebie i musisz znacznie zwolnić ruch? Ćwiczysz sam czy z kimś?
Wysłana -
Dokładnie przy scyzorykach zwolnić ruch i nie opuszczać nóg całkowicie na ziemie tylko w dolnej fazie nadal trochę przytrzymać i nawet to ćwiczenie może nieźle popalić. Na koniec na dobitke możesz też izometrycznie zrobić "hollow body" też fajnie wchodzi.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź