SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na brzuch.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4470
Witam ;)


Mam 1,83 wzrostu, ważę 58 kg i jestem na 24 dniu A6W jednak uważam ten trening za troche mało efektywny jak na takie ilości brzuszków :D, efekty jako takie są ale myślę że udało by mi się uzyskać takie same nie robiąc takich ilości powtórzeń. A no i ten trening strasznie dużo czasu zajmuje ;/ nawet do 1h... Tak więc może mi ktoś polecić jakiś dobry trening na brzuch ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1388
najpierw przytyj troche;)

To Twoja walka - twoje życie, nigdy na dnie, zawsze na szczycie!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4470
Staram się, staram :> ale jeszcze rosnę :D

A no i uprawiam lekkoatletyke także łatwo nie jest xD

Zmieniony przez - screaamm w dniu 2009-03-28 18:12:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4470
Pomoże ktoś ? /:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 964 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16187
Poczytaj o ABS II

"[...] jak się nie ma forsy, wszystko idzie jak k***ie w deszcz." - Julio Cortázar
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą, jedziesz zbyt wolno” - Sir Stirling Moss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4470
No poczytałem, poczytałem :D. Ale nie przekonuje mnie coś ten trening ;p w ogóle to moje mięśnie są przyzwyczajone do większego wysiłku niż tam xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 912 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10929
jak ktoś bardziej doświadczony ci pisze że ABS II jest b.dobre a ty twierdzisz że nie za bardzo to jak ktoś ma ci pomóc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4470
ojj po prostu nie lubie tego ćwiczenia co nogi są w pionie i brzuszki sie robi;p bo zawsze wydaje mi się że je niedokładnie robię xD, a no i tam był punkt że mięśnie muszą być poddawane większemu wysiłkowi a to z tym planem chyba troche ciężkie będzie bo katuje się A6W...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening... podciąganie

Następny temat

Fbw do oceny poprawcie co mam zle

WHEY premium