SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na Anavarze

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 177 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8577
Witam, chce zrobić cykl od listopada na sprawdzonym anavarze 12 tyg, dawkowanie będę miał obliczone pod mój staż i wage. Priorytetem dla mnie jest podbicie lekkie rekordów przy jednoczesnej docince bo narazie lece treningiem i dietą na redukcji. Chciałby, pierwszy raz w życiu jako że też pierwszy lajtowy cykl w życiu zrobić trening armagedon na łapy 6 tyg, później przejść na 3 dniowy split plus 2 razy w tygodniu aeroby. Łapki mimo różnorakich treningów , suplementacji i trzymania diety skaczą od 42 do 43 na pompie i nic więcej. Średnio 42.5 cm przez cały rok, siłowo nawet spoko.
Co wy na to?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93246 Napisanych postów 362737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664002
A jaka to dawka pod staż i wagę?
Trening musisz sam sobie dobrać pod siebie i swoje cele. Na saa każdy leci inny rodzaj treningu, taki jaki się u niego sprawdza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21741 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 177 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8577
1. WIEK: 28
2. WAGA: 92
3. WZROST: 178
4. WYMIARY:
-biceps: 42.5
-klatka: 108
-udo: 60
-talia: 100
5. STAŻ NA SIŁOWNI: z 10 lat z przerwami
6. DIETA:
-białko: 205
-węglowodany: 270 (aktualnie redukcja 3000kcal)
-tłuszcz: 103
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Żadne
8. TRENING: Split 3 dniowy
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 25
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): raczej endomorfik otyły wiec musze sie pilnować
13. STAN ZDROWIA: Zdrowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): Nie wiem
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 140
-martwy ciąg: 180 3razy
-przysiad: śmiech na sali... ćwicze 80kg po 6 razy w ostatniej seri.. to jest skutek olewanie latami nóg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 177 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8577
Dodam że nie jestem lajkiem co ma parcie na klatke i łapki, ale w swoim życiu stosowałem różne plany na łapki, raz w tygodniu, dwa razy z podziałem na trening mocny i słaby, mało seri i powtórzyć, dużo powtórzeń plus pompa, superserie z tricepsem i łapki stoją w miejscu. Osobiście podejrzewam że jest powodem brak regeneracji bo 6 dni w tygodniu manualnie pracuje rękoma przy prasach, i za poprzerzucam materiału sporo wiec nie ma sie jak ten mięsień zbudować, dlatego chce jednorazowo spróbować zrobić armagedona z anavarem żeby choćby ten centymetr poszedł do przodu i potem już systematycznie to utrzymywać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Anavar to jedynie zrobi Armagedon w Twoim portfelu nigdzie indziej niestety....
2

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93246 Napisanych postów 362737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664002
Sporo tych ww i tluszczy jak na redu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
Oprócz klaty i bica masz jeszcze inne ważne grupy mięśniowe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 41861
nogi i redukcja,zamiast lapki i lapki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 177 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8577
z węgli mam dziennie 100g płatków, 100g żytniego pieczywa i 2 razy po 50g ryzu na przemian z kaszą. Z tłuszczy to w sumie z 3 jajek tłuszcz, 30g migdałów do płatków, i w sumie 30ml oliwy do dwóch posiłków.
Pisałem wcześniej nie jestem świerszczakiem który pomija nogi plecy itp bo chce zrobić zestaw dyskotekowy czyli klatka i łapy, a od 10 lat nie ma progresu więc jak z 12 miesięcy w roku jedyny raz poświecę swoje skupienie 1.5 miesiąca na łapki to świat sie nie zawali tym bardziej że nogi też są normalnie trenowane a nie omijane. Pisze do osób co wiedzą co to za trening. Co do anavaru to sie nie znam, ale wiem że krążą pogłoski wśród miejscowych wyjadaczy że z jednej strony fajnie docina a z drugiej siła i masa na plus. Jak mam do alternatywy wydać kase w jakiegoś stacka kreatynowego który i tak ch...daje to wole sobie jednorazowo spróbować coś mocniejszego a później jakiś choćby najtańszy monohydrat na podtrzymanie jako.


Zmieniony przez - leloman w dniu 2017-10-20 11:36:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
leloman
. Co do anavaru to sie nie znam, ale wiem że krążą pogłoski wśród miejscowych wyjadaczy że z jednej strony fajnie docina a z drugiej siła i masa na plus. Jak mam do alternatywy wydać kase w jakiegoś stacka kreatynowego który i tak ch...daje to wole sobie jednorazowo spróbować coś mocniejszego a później jakiś choćby najtańszy monohydrat na podtrzymanie jako.



Zmieniony przez - leloman w dniu 2017-10-20 11:36:52
.
Nie bujaj w obłokach i nie wierz w takie bajki .silomasorzezba nie istnieje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

6 tyg do zawodow

Wiecej