SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening nóg z piętą Haglunda-Sewera

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4221
Siemka,

piszę tutaj, bo może ma ktoś z Was pomysł na trening nóg z tą przypadłością. Nie mogę wykonywać siadów, martwego ani żadnych innych ruchów, w które zaangażowane jest ścięgno Achillesa. Teoretycznie zostaje mi prostowanie i uginanie nóg na maszynie. Ale są to tylko dwa ćwiczenia, jak skatować nimi dobrze nogi? O łydkach już w ogóle nie wspominam, bo ich po prostu robić nie mogę. Czekają mnie bocianie nogi czy ktoś coś poratuje swoją wiedzą w tym zakresie?

"Per aspera ad astra"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6509 Napisanych postów 36009 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679575
W takim wypadku to słuchaj swojego lekarza przede wszystkim. Pogorszyć sprawę bardzo łatwo. Ja bym na Twoim miejscu dopytał o rower - to też fajna opcja urozmaicenia treningu nóg.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia + rower, jak połączyć?

Wiecej