SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening nóg i pośladków

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Troche przekombinowany ale powinno być ok.

Na góre po jednym ćwiczeniu na klatkę, plecy, barki i ramiona.3-4 serie i wystarczy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Wystarczy w zupełności jak jest priorytet na pośladki to na nich się skupiasz, resztę trenujesz na podtrzymanie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
ronie220
Troche przekombinowany ale powinno być ok.

Na góre po jednym ćwiczeniu na klatkę, plecy, barki i ramiona.3-4 serie i wystarczy.


To mam poświęcić tylko jeden dzień na trening górnych partii? Bo chciałam ogólnie trenować 5 razy w tygodniu - tak jak pisałam wcześniej 3 treningi poświęcić na nogi i pośladki, a 2 treningi na górne partie (plecy + biceps oraz barki + triceps). Czy może 2 treningi na górne partie to będzie dla mnie zbyt dużo, jeżeli nie chce rozbudować tych partii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
BlueberryGirl
ronie220
Troche przekombinowany ale powinno być ok.

Na góre po jednym ćwiczeniu na klatkę, plecy, barki i ramiona.3-4 serie i wystarczy.


To mam poświęcić tylko jeden dzień na trening górnych partii? Bo chciałam ogólnie trenować 5 razy w tygodniu - tak jak pisałam wcześniej 3 treningi poświęcić na nogi i pośladki, a 2 treningi na górne partie (plecy + biceps oraz barki + triceps). Czy może 2 treningi na górne partie to będzie dla mnie zbyt dużo, jeżeli nie chce rozbudować tych partii?


To zacznijmy od drugiej strony jak aktualnie wygląda dieta Twoja jesteś na dodatnim bilansie?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
Moim celem jest przytycie. Obecnie ważę 50kg przy 165cm wzrostu, ale chciałabym przytyć tak do 53kg - szczerze mówiąc, to czuję się trochę za chuda
A z tym dodatnim bilansem to różnie bywa - co jakiś czas zwiększam swoje porcje jedzenia, ale waga dalej stoi czyli chyba dalej jem za mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
W takim razie z treningiem wszystko jest ok, ale musisz miskę dopiąć bo w innym wypadku bez sensu jest robienie prio na pośladki skoro one nie będą mieć możliwości rozwoju bez michy dobrej będzie kicha

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
BlueberryGirl
ronie220
Troche przekombinowany ale powinno być ok.

Na góre po jednym ćwiczeniu na klatkę, plecy, barki i ramiona.3-4 serie i wystarczy.


To mam poświęcić tylko jeden dzień na trening górnych partii? Bo chciałam ogólnie trenować 5 razy w tygodniu - tak jak pisałam wcześniej 3 treningi poświęcić na nogi i pośladki, a 2 treningi na górne partie (plecy + biceps oraz barki + triceps). Czy może 2 treningi na górne partie to będzie dla mnie zbyt dużo, jeżeli nie chce rozbudować tych partii?



4 treningi w tygodniu w zupełności starszą.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 734 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41953
ronie220
BlueberryGirl
ronie220
Troche przekombinowany ale powinno być ok.

Na góre po jednym ćwiczeniu na klatkę, plecy, barki i ramiona.3-4 serie i wystarczy.


To mam poświęcić tylko jeden dzień na trening górnych partii? Bo chciałam ogólnie trenować 5 razy w tygodniu - tak jak pisałam wcześniej 3 treningi poświęcić na nogi i pośladki, a 2 treningi na górne partie (plecy + biceps oraz barki + triceps). Czy może 2 treningi na górne partie to będzie dla mnie zbyt dużo, jeżeli nie chce rozbudować tych partii?



4 treningi w tygodniu w zupełności starszą.


A dlaczego 5 treningów to Twoim zdaniem zbyt dużo? I jak uważasz powinnam trenować: 3 razy w tygodniu nogi i pośladki, 1 raz w tygodniu cała góra czy inaczej?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST do oceny

Następny temat

Wyciskanie na Płaskiej

WHEY premium