SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening lower upper 4 dniowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 484
Trenuje od listopada 2016. Zaczalem z 58kg teraz mam okolo 68kg. Do marca robilem FBW 3 dniowy, od kwietnia lower upper. Tak sie zastanawiam czy jest poprawy, czy moze cos zmienic. Trenuje juz z nim kilka miesiecy i nie mam zadnych kontuzji czy jakiegos przemeczenia po nim. Korzystam tylko z "wolnych ciezarow" jedyny wyjatek to jedno cwiczenie na tricepsy

Lower; poniedzialek i czwartek
- przysiady ze sztanga 6s10p
- wykroki chodzine 4s12p
- wspiecia na palce 6s20p
- przysiad bulgarski (tylko w czwartek) 3s11p
na koncu treningu robie dosc ekstremanle baletowe rozciaganie nog



Upper; wtorek i piatek
- wyciskanie sztangi na lawce prostej 5s11p
- shrugsy 3sx11p
- uginanie hantli z supinacja 4s az zacznie palic
- military press hantlami 4s az zacznie palic
- prostowanie ramion na wyciagu 4s az zacznie palic
- wioslowanie gryfem 5s11p (tylko raz w tygodniu)


Najbardziej mi zalezy na duzych nogach, posladkach i klatce piersiowej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
Plan ogólnie może być choć można by było nieco bardziej go urozmaicić. Choćby jakieś poszczególne ćwiczenia np raz zrobić poziomą a raz skos.
Jakiś martwy ciąg by się przydał do dnia lower
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 484
Boje sie robic MC, nigdy nie umialem a jak juz robilem to zawsze mnie plecy bolaly bo cos zle chyba robilem. Po za tym mam delikatne dlonie i trzymanie np. 40kg nie przejdzie, przez te dlonie wlasnie robie tylko wioslowanie raz w tygodniu. Na klate moze jakies wyciskanie hantli? albo rozpietki hantlami? Nie zrobie wyciskania na lawce pod katem bo juz probowalem i nie wychodzilo mi to dobrze.


Zmieniony przez - dubai w dniu 8/2/2017 8:05:02 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
To trzeba się nauczyć bo to podstawowe ćwiczenie i nie trzeba od razu dużych ciężarów tragać

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136782
Chcesz mieć duże nogi ale ten ich trening jakoś tak niepełny. Gdzie dwugłowy uda? Podziel nogi na 2 zestawy: w jednym skupiasz się na czworogłowym, a w 2 zestawie na dwugłowym uda

Plecy Cię bolały bo albo partolisz technikę albo masz zanik prostowników a każda partia w zaniku ćwiczona po raz pierwszy boli. Czemu nie robisz więc dzień dobry albo wznosów tułowia z opadu z obciążeniem?

tekstu o delikatnych dłoniach nie skomentuję Odciski Ci się robią czy siły nie masz?
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 484
Gats 2
Chcesz mieć duże nogi ale ten ich trening jakoś tak niepełny. Gdzie dwugłowy uda? Podziel nogi na 2 zestawy: w jednym skupiasz się na czworogłowym, a w 2 zestawie na dwugłowym uda

Plecy Cię bolały bo albo partolisz technikę albo masz zanik prostowników a każda partia w zaniku ćwiczona po raz pierwszy boli. Czemu nie robisz więc dzień dobry albo wznosów tułowia z opadu z obciążeniem?

tekstu o delikatnych dłoniach nie skomentuję Odciski Ci się robią czy siły nie masz?


Mam slaby uchwyt chyba, dlonie mnie potem bola. Nie moge sobie pozwolic na takie kontuzje bo regularnie gram na pianinie.

Dwuglowy uda to hamstrings... wiem ze na te partie jest maszyna ale ja z nich nie korzystam. Chyba MC powoduje ich aktywnosc ale ja nie umiem tego cwiczenia dobrze wykonywac.

Dzien Dobry zaczne robic bo juz tydzien temu myslalem o tym cwiczeniu, dobrze dziala nie tylko na plecy ale rowniez na nogi i tylek, czytalem o nim. Z gryfem jest chyba najlepiej, bo nie wyobrazam sobie trzymac talerzy w dloniach i tak sie uginac z nimi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Ale skoro nie potrafisz robić martwego ciągu to skąd pewność, ze zrobisz dzień dobry ? To ćwiczenie jest również wymagające.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
dubai
Gats 2
Chcesz mieć duże nogi ale ten ich trening jakoś tak niepełny. Gdzie dwugłowy uda? Podziel nogi na 2 zestawy: w jednym skupiasz się na czworogłowym, a w 2 zestawie na dwugłowym uda

Plecy Cię bolały bo albo partolisz technikę albo masz zanik prostowników a każda partia w zaniku ćwiczona po raz pierwszy boli. Czemu nie robisz więc dzień dobry albo wznosów tułowia z opadu z obciążeniem?

tekstu o delikatnych dłoniach nie skomentuję Odciski Ci się robią czy siły nie masz?


Mam slaby uchwyt chyba, dlonie mnie potem bola. Nie moge sobie pozwolic na takie kontuzje bo regularnie gram na pianinie.

Dwuglowy uda to hamstrings... wiem ze na te partie jest maszyna ale ja z nich nie korzystam. Chyba MC powoduje ich aktywnosc ale ja nie umiem tego cwiczenia dobrze wykonywac.

Dzien Dobry zaczne robic bo juz tydzien temu myslalem o tym cwiczeniu, dobrze dziala nie tylko na plecy ale rowniez na nogi i tylek, czytalem o nim. Z gryfem jest chyba najlepiej, bo nie wyobrazam sobie trzymac talerzy w dloniach i tak sie uginac z nimi.


Bez porządnego chwytu nie zrobisz podstawowych ćwiczeń i nie mówię tu tylko o martwym ciągu ale i o wszelakich wiosłowaniach itp ćwiczeniach.

Bez porząd

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Skoro tak się boisz o dłonie to może warto ćwiczyć w paskach treningowych i problem z głowy. Osobiście przez 8 lat treningów nigdy nie miałem żadnej kontuzji w tym obrębie, więc chyba zdarzają się bardzo rzadko.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan do oceny

Następny temat

Jak przybrać na masie?

WHEY premium