SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening korygujący - dodatek

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 88694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1711
byłem dziś u kolejnego ortopedy w innym mieście. opowiedziałem mu historie, przyjżał mi sie przodem i z tyłu. zmierzył nogi i powiedział że wszystko wporządku i że nic nie widzi. że sobie wmawiam niepotrzebnie i moge dalej ćwiczyć siłowo. ktoś ma jeszcze jakieś pomysły WTF??????????? czytałem kiedyś o czymś takim jak nacisk na nerw i słabszy impuls przesyłany do mięśni przez co słabiej on sie rozwija.. podobno jest jakiś masaż na to , wiecie coś na ten temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6700
Może to nie skolioza, tylko asymetria barków? Na moje oko prawy masz wyżej. A jeżeli to skolioza - nic straconego! Według Wodyna możesz siadać dalej, ale nie wchodzić powyżej 85% CM, czyli dalej możesz robić skuteczne treningi. Tu masz cały art https://www.sfd.pl/Przysiad_z_przysłowiowym_palcem_w_doopie__żadnych_wymówek_Panowie_i_Panie-t605678.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1711
no jak skolioza jak dwóch ortopedów stwierdziło że nie ;] i w sumie nie ukierunkowali mnie bo poprostu nie widzą asymetrii LOL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6700
Też tam nie widzę skoliozy. A że asymetrii nie widzą - dziwne. Mi lekarz ogólny stwierdził asymetrię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1711
i co w związku z tą asymetrią robisz? ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6700
Podciągam się regularnie. Jakoś specjalnie jej nie koryguję, nie dostałem żadnych wytycznych od konowała. Liczę, że podciąganie coś poprawi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1389
Mawashi wiem ż↕e to może byc problem,że za duzo wymagam,ale mógłbym prosic o plan treningu korygującego skrzywienie kręgosłupa w odc.piersiowym.Mam niestety mało sprzetu....ławka prosta,sztanga,hantle,drążek.
Pozdrawiam :)

ASG-to nie sport,to sposób na życie ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4625
Nogi
Wyciskanie ciężaru leżąc... - co to jest za ćwiczenie, wie ktos jak to wygląda?

Gdy przemawia masa... prawda milczy!


Należy poniżać ciało, aby tym wyżej wznieść ducha - S. Lem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3775
Witam

Da sie jakos ten plan Mawashiego przerobic na fbw?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...ale po co- i w jakiej formie; bądź co bądź masz 3 dni niejako główne, a pozostałe dwa niejako "pomocnicze" w domu... więc nawet przy braku czasu łatwo to dostosujesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Streching - dodatek

Następny temat

Prostujemy swoje plecy

WHEY premium