SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening klaty na mase. Będą sogi :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
według mnie to i do 80 dojedziesz z palcem w ....
ja 20 kg na ławie zrobiłem w 10 tygodni , bez większych wysiłków
i początkujący nie byłem bo 3 lata za sobą już miałem ( mówię miałem bo to jakiś czas temu było )

ale da się na pewno , powodzenia

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ehh..z tym 80 to chyba przesadzłieś bo jestem bardzo chudy jak chcesz to moge wstawić fotki.lepiej mi napiszcie co jesć zeby przytyć kilka kg!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
dużo i cżesto to przedewszystkim , a co to oprócz słodyczy i fastfood'ów to wszystko

a tak w ogóle to ile masz lat , bo powiem ci że jeśli dopiero zaczynasz dojżewanie to mała waga to normalka , wszystko się stabilizuje ( waga ciała i hormony ) pod koniec okresu dojżewania , u każdego to inaczej wypada ale u mnie to tak ok 19 - 20 lat było

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak wogule to mam 15 latek
ehh..tą wage to mam po ojcu bo on w moim wieku to był jeszcze chudszy ale co zrobić
a teraz powiedz cos o sobie bo jestem ciekaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
o sobie , a co takiego chciałbyś wiedzieć ?

zadaj pytania , to na nie odpowiem - tak będzie najwygodniej

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm..pewnie cwiczysz lub ćwiczyłeś więc tak ogólnie wymiary (klata,bic itd) osiągi (klata itd) staż treningowy czy brałeś jakies suple no wiesz
P.S. masz gg? ja mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha i jeszcze jedno!
zastanawiam sie na kupnem Gainera czy jakoś tak ale nie wiem w jakiej ilosci to kupić i zeby znowu mnie to nie wyszło drogo
moge wydać koło 60 zł.
czy to jest cos w stylu kreatyny albo coś?zacząłem ćwiczyc na mase a w końcu jestem chudy!
pomóżcie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
jeśli o mnie chodzi to już prawie rok nie ćwicze , z pewnych niestety względów musiałem pzerwac a teraz jakoś ciężko mi zacząć - leniwy się zrobiłem
wcześniej ponad 3 lata ćwiczyłem z dość dobrymi skutkami ale mierzyłem sie tylko w pierwszym roku ćwiczeń a potem tylko w lustro bo tylko to było relatywne , pamietam tylko ze łapke miałem 44 cm , i muszę się pochwalić że nie wiele zeszło
supli nigdy nie brałem tylko dużo mleka pije i dużo dużo jem
wyciska przed przerwą to miałem 92,5 , niestety te względy o których wspominałem to kontuzja barku właśnie przy wyciskaniu ale to pzrez głupote - mniejsza o to

prawde mówiąc to tą kasę to przeznacz na dobre jedzenie a nie suple , a jeśli już tak bardzo chcesz coś dodać to zamiast przepłacac za gajnery to kup se mleko w proszku i z wodą albo wodą sobie koktajle rób , tak wyjdzie i taniej i lepiej , bo w twoim wieku i twojej wadze to teraz przedewszystkim chodzi o kalorie a nie o jakieś wysublimowane suple , raczej w żarcie niż w suple zainwestuj , na suple przyjdzie jeszcze czas

powodzenia

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


a mam jeszcze pytanie co do ciężarów jak chce ćwiczyn na mase.robie 12 powtórzeń i takim obciążeniem co spokojnie mógłbym zrobić jeszcze 2 powtórzenia więcej czy żeby to 12 było z pomocą kumpla?bo nie wiem.
wklejam fotke tylko sie nie śmiać. wiem że jestem bardzo chudy i z tego powodu mam nie równą klate.mój kumpel miał podobnie ale jak nabrał masy to mu sie wszystko wyrównało!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
nie no napewno śmiał się nie będe bo nawet źle nie wyglądach , zważając na to ile ważysz i że dopiero 15 lat masz to nawet rewelacyjnie , ale musisz cały czas myśleć o tym że ten wielki kop przyjdzie dopiero w czasie dojrzewania za jakiś 2 latka wiec nawet jeśli teraz nie masz wielkiej masy to to napewno jeszcze się zmieni , pamiętaj o tym , wszystko przed tobą

co do powtórzeń , na mase to ja bym ci polecał nie 12 ale 8 powtórzeń
a jeszcze lepiej było y gdybyś robił progresje np. taką : 12-10-8-6
bierzesz ciężar , i robisz 12 powtórzeń , ale takich żeby to były twoje granice możliwości przy tym obciążeniu , czyli ostatnie dwunaste to naprawde ostatnie jakie z tym obciążeniem możesz zrobić , dokladasz ciężaru i znów robisz do załamania , czyli do końca , i twoim ostatnim powtórzeniem na tym obciążeniu powinni być 10 itd.

jeśli oczekujesz jakichś postępów to musisz starać się przekraczać granice a nie stawać 2 kroki przed nią

aha , narazie najlepiej starj się dobierać taki ciężar którym wykonasz zaplanowaną liczbę powtórzeń bez pomocy partnera

powodzenia

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o pomoc

Następny temat

Może czas na przerwę ??

Wiecej