SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening klatki - technika.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
Witam
Mam 15 lat, ćwiczę w domu, moim celem jest masa.
Od niedawna zacząłem wykonywać wyciskanie sztangi leżąc, mam z tym jeden problem, bardzo słabo czuję klatkę. Nie wiem co robię źle, w jaki sposób mogę nauczyć się perfekcyjnej techniki ? Jak to jest z mostkiem ? Trzeba to robić czy nie ?
Proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Nagraj film i wrzuć do oceny, mostek, łopatki ściągnięte + barki cofnięte to podstawowa pozycja

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
mostek tak,ale prawidłowy a nie z odrywaniem tyłka jakbyś miał jakąś pinezkę podłożoną pod niego(jak to się na siłowniach często obserwuje)
a co do czucia,to chyba faktycznie bez filmu ciężko będzie. A robisz klatkę na ławce płaskiej tylko czy skosy też? jak z czuciem na skosach?


Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2017-08-31 15:01:27

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
Nie robię skosów, robię trening FBW i na klatkę mam w nim tylko wyciskanie leżąc i pompki na poręczach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
daj ten filmik

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzrost

Następny temat

steper czy rowerek?

WHEY premium