SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening i dieta dla 14 latka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 244
Witam. Chciałbym poprosić o trening i dietę dla mnie. Moim celem jest schudnięcie i przybraniu trochę na sile. Przed wakacjami trenowałem 4 razy w tygodniu na treningach piłki nożnej (2 zwykły, 2 bramkarski dodatkowy). Lubię jazdę na rowerze jak i piłkę nożną. Posiadam także domowy atlas do ćwiczeń i hantle 1kg (może coś się da zrobić coś z tym to treningu. :)


Trening
Mój wzrost :170cm
Waga 78kg
Zalecenia lekarskie : mam coś z kostką przez co nogi schodzą mi do środka (muszę robić przysiady i schudnąć aby nie mieć śruby w nodze.)

Dieta
Brak zaleceń lekarskich

I parę moich pytań :
1.jak przestać podjadać z nudów
2.pompki. Mój tata i trener bramkarski mówili nam że wykonywanie pompek z rękami uginajacymi się na boki jest OK ale nie prawidłowe co o tym sądzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777606
Ułóż sobie plan treningowy sam, podobnie jak dietę ewentualnie skorzystaj z gotowca " Pierwszy rok treningów"

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Wedlug mnie za wczesnie na jakieś restrykcyjne diety. Jedz 3-4 zdrowe posiłki w ciagu dnia i będzie ok.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
1 musisz odpowiednio jadać, jak się najesz to nie bedziesz podjadał, mzoe to byc zbyt duży odstęp między posiłkami, możesz też zdrowe przekaski podjadać, jakieś marchewki, inne warzywa
2 nie wiem za bardzo o co chodzi z tymi rękoma na boki

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy na masę - brak siłowni, częsta zmiana miejsca zamieszkania

Następny temat

Sprzęt

WHEY premium