SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Trening domowy + bieganie

Ankieta - proszę o pomoc

Waga
Wzrost
Cel treningowy
Staż treningowy na siłowni
Uprawiane inne sporty
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)
Dieta
Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)
Zażywane suplementy
Ostatnio przerabiany plan
Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)
Wysłana -
Jestem facetem, mam 19 lat, 175 cm wzrostu i ważę około 93 kg, czyli mam prawie 20 kg nadwagi.W celu schudnięcia chciałbym rozpocząć trening domowy połączony z bieganie.Szukałem w Internecie planów i jest tego całkiem sporo.To udało mi się znaleźć:

Tu wprowadź tekst linku...
Który z tych (może żaden, jeszcze jakiś inny?) będzie najlepszy dla mnie? Zależy mi przede wszystkim na schudnięciu, ale też chciałbym trochę przybrać na masie mięśniowej.Chciałbym również biegać.I teraz pytanie czy mogę np. biegać rano a po południu robić ten trening? Czy 1 dnia bieganie a drugiego trening? Czy jak to powinno wyglądać?

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-06-07 19:30:35
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Nie schudniesz i nie nabierzesz masy, to dwa inne modele żywieniowe, kazdy trening będzie ok, najważniejsze zacząć trenować.

I tak więcej od odżywiania będzie zależało
Wysłana -
Jeśli masz nadwagę to najpierw doprowadź poziom tłuszczu do normalnych wartości,a później sobie zaczniesz ewentualnie budować masę mięśniową.
Wysłana -
rion10
Jeśli masz nadwagę to najpierw doprowadź poziom tłuszczu do normalnych wartości,a później sobie zaczniesz ewentualnie budować masę mięśniową.

Znaczy, chodzi mi oto czy mogę jednego dnia biegać (rano) a wieczorem/popołudniu wykonywać jeden z tych treningów domowych, które podałem.
Wysłana -
Oczywiście, że możesz wszystko jednak musisz poprzeć odpowiednią dietą dobraną pod aktualny cel treningowy.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź