SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening domatora i dieta

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38
Witam!
Mam 16 lat, 175 cm wzrostu i warze 67 kg. Ćwiczę tylko w domu, ponieważ mieszkam na wsi i nie mam dostępu do siłowni, lecz w wakacje to się zmieni, ponieważ zacznę dojeżdżać do szkoły i siłą rzeczy będę chodził na siłownie. Chciałbym, abyście ocenili i skrytykowali (konstruktywnie) mój plan treningowy (ćwiczę tylko w domu, mając do dyspozycji odważnik 4 kg, 5kg i sztangielkę 10 kg) oraz dietę.

Zacznę od diety i tu kilka słów wstępu. Nie mam dokładnie zbilansowanej diety, unikam produktów wysoko kalorycznych, nie pije alkoholu oraz nie pale (ziółka i papierosów co ostatnio staje się w modzie). Uważam, ze powinienem jeść wszystkie produkty, ponieważ jestem jeszcze w fazie dorastania i potrzebne mi są wszystkie witaminki. A więc do rzeczy:

1 posiłek
Śniadanie: 7:00
1,5 l. jogurtu zrobionego naturalnie według własnego przepisu ( 1,3 l zsiadłego mleka, do tego słoik kompotu z truskawek oraz słoik kompotu z malinami, to wszystko miksuje) Pyszny jest gorąco polecam ;)

2 posiłek:
W szkole o 10:30
3 kanapki z szynką do tego woda z miodem i odrobiną cytryny

3 posiłek
Również w szkole o 12:10
Jem obiady na szkolnej stołówce ( rodzaj posiłku w zależności od dnia)

4 posiłek
15:30 Ryż z jabłkiem, bądź wiśniami
Ryż gotuję po czym wkładam w koc, aby napęczniał. Stosuje 7 łyżek ryżu i małą łyżeczkę soli, do tego 2 starte jabłka. Mieszam i jem. Pycha poprostu :D

5 posiłek
18:00 Mięso
W zależności od produktów dostępnych w domu (szynka, polędwica bądź inny rodzaj mięsa)

6 Posiłek
20:30
Około 3 szklanki mleka i kilka kanapek z żółtym serem.
Czasem w ramach urozmaicenia jem płatki owsiane na mleku.

To jest moja cała "dieta" Jeżeli coś robię źle to proszę wyprowadzić mnie z błędu, ponieważ jestem początkujący.

Teraz przejdę do planu treningowego:

Ćwiczę co 2 dzień czyli:
Wtorek, czwartek sobota, później poniedziałek, środa, piętek, niedziela.

Wszystkie podane niżej ćwiczenia stosuje na 1 sesji treningowej (proszę się nie śmiać mam do dyspozycji jak już wcześniej wspomniałem odważnik 4 kg, 5kg, sztangielkę 10 kg oraz ekspander i drążek). A więc mój plan treningowy wygląda następująco:

Do pierwszych 2 serio dokładam 2 kg po czym w następnych serie je zdejmuje:

Przysiady ze sztangielką 10k 8, 8, 6, 6, 6
Pompki płasko z plecakiem 8kg 8, 8, 6, 6, 6
Pompki głową w dół 8, 8, 6, 6, 6
Podciąganie 4, 2, 2 (słabo, oj słabo muszę nad tym popracować)
Wiosłowanie w opadzie 10kg 8, 8, 6, 6, 6
Wyciskanie zza karku 10kg 8, 8, 6, 6, 6
Wspinanie na place z sztangielką 10kg 8, 6, 6, 6
Uginanie ramion ze sztangielką 10kg 8, 8, 6, 6, 6,
Wyciskanie na triceps w leżeniu 8, 8, 6, 6, 6
Brzuszki ze sztangielką 10 kg 25, 25
Pompki tyłem ze sztangielką 10 kg 8, 8, 6, 6, 6

Do tego czasem dodaje rozciąganie ekspandera przodem, tyłem i górą.

To byłoby na tyle. Proszę o ocenę i krytykę, byleby konstruktywną.
Z góry dziękuje za porady i korekcje moich błędów.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38
Nie dodałem jeszcze kilku istotnych myślę informacji:
Staż około 6 miesięcy, lecz nie ćwiczyłem systematycznie, ponieważ chciałem przygotować swój organizm do wytężonej i wzmożonej pracy (jestem jeszcze młody )
Wymiary:
Obwód w bicepsie 31 cm
Obwód w klatce piersiowej 99 cm
Obwód uda: 55 cm
Obwód łydki 35 cm
Obwód w pasie: 92 cm

Na śniadanie jem często płatki Corn Flakes z mlekiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
lecz w wakacje to się zmieni, ponieważ zacznę dojeżdżać do szkoły

W wakacje bedizesz do szkoly chodzil??

Dieta troszke*****owa poczytaj w dziale odzywiania jakie tam ludzi edaja diety do oceny to mniej wiecej zalapiesz o co biega


Na***** ryz w koc?? Jak to wyglada i co daje?? Ja sobei czasami ryz z jablkiem robilem ale zeby w koc

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38
Zdejmuje ryż z kuchni i daje go odrazu pod koc, żeby utrzymał ciepło dzięki czemu woda wchłania się w ryż dzięki czemu pęcznieje (trwa to około 40 min). Prosiłem już o krytykę konstruktywną. Jeżeli coś piszecie że jest źle to piszcie dlaczego tak uważacie a nie dieta jest ... ale nie dowiedziałem się z Twojej wypowiedzi dlaczego tak uważasz, czyli nie zdobyłem żadnych informacji:) ale dziękuje mimo wszystko za komentarz. Dodam jeszcze że mam tylko 16 lat i jestem w fazie dorastania.
A w wakacjae faktycznie źle napisałem, chodziło mi oto, że zacznę już chodzić w wakacje na siłownie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Brak zdrowych tluszczy, malo bialka, wegle na noc

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
https://www.sfd.pl/Domator_-_osiągniesz_więcej_niż_myślisz-t272151.html

Tu o treningu poczytaj. przydalby ci sie chociaz drugi hantel 10 kg. Dieta trohe do dupy, przydaloby sie zmienic produkty. ale to jzu w odzywianiu pomoga ludzie.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
..ta dieta tak nie bardzo,zawodny dobrze Ci napisal,
dorzuc przedewszystkim wiecej bialka ,wegle na noc ??
dzial odzywianie i wyszukiwarka Ci pomoze
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38
Dziękuje wszystkim za komentarze, dietę muszę zmienić... Jestem na etapie zdobywania wiedzy na ten temat... A co do samego treningu? Jak go oceniacie?
...
Napisał(a)
Usunięty przez everr za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 898
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rower magnetyczny a mechaniczny

Następny temat

jak jesc??

WHEY premium