SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening domatora

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 200
Płeć : Mężczyzna

Wiek : 18

Waga : 68

Wzrost : 172

Cel treningowy : Masa

Staż treningowy na siłowni : Pierwszy raz na siłowni- paździerznik 2015,ostatni raz byłem w lipcu tego roku

Uprawiane inne sporty : Piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : Własnoręcznie zrobiona sztanga(ok 30kg) oraz to co znajdę w domu np. większe butelki z wodą

Dieta : Brak

Witam. Otóż chodziłem regularnie na siłownię od października 2015 roku do lipca br. Wakacje, praca, imprezy. To wszystko spowodowało że przestałem chodzić na siłownie. Teraz kiedy widzę znajomych którzy wyciskają, po prostu brakuje mi tego wysiłku i zadowolenia po treningu. U mnie sprawa wygląda tak iż nie bardzo mi bym jeździł na siłownie. Głównie brak czasu, nauka, egzaminy zawodowe. Postanowiłem zacząć ostatnio ćwiczyć kalistenike. Po dwóch tygodniach doszedłem do wniosku że na tym za bardzo masy nie zbuduję, a przecież mam w domu sztangę. Proszę was o doradzenie mi w kwestii planu z wykorzystaniem sztangi, butli z wodą oraz ćwiczeń z własną masą tak by dało to jak największe efekty. Dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11967 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
I warto byś w miarę dobrze się odżywiał bo to niezbędne do budowania masy mięśniowej.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Wiecej