SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening do oceny - Powrót na siłownie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 661

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 131
Witam, wracam po krótkiej przerwie (ok. 2 msc) na siłownie (prywatna siłownia sztanga , krzywka , hantle, drążek , atlas do nóg).
Prosze o ocene mojego planu treningowego (dodam, że cwiczenia jak i ilosc powtorzen , serii były układane przez jednego z trenerów pracujących z SFD (wykupiony kiedyś) jednak doszło do lekkich modyfikacji ( łączenie danych partii mięśni ) przeze mnie, zastanawiam sie przede wszystkim czy dobrze są one połączone.
Trening w załączniku

PS: Jeżeli masz zamiar łapać za słówka i dodawać głupie komentarze pod tym postem to zachowaj je lepiej dla siebie

Pozdrawiam :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Już dostałeś odpowiedź w dziale dla początkujących

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 131
Tak? W takim razie przepraszaam, po prostu nie wiem czy tylko u mnie czy tez u innych ale cos sie dzieje z tą stroną, pokazywało mi błąd dodania w dziale dla poczatkujacych.

Dzieki ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan treningowy

Wiecej