SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening do oceny ,trudna sytuacja

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2839
Witam ! Mam 16 lat i od 7 lat trenuje sporty walki. 3 lata trenowałem w klubie taekwondo, a w każdy wolny dzień siedziałem po godzince na worku bokserskim. Aktualnie nie trenuję już w klubie, jednak trzymam formę na worku bokserskim, trenuję wszystkie kopnięcia które znam, myślę że wychodzi mi to całkiem dobrze bo kiedy tylko udałem się z kolega na zajęcia boksu tajskiego trener od razu do mnie podszedł i zaczął chwalić mnie za technikę, która określił jako bardzo dobrą i proponował bym został pod jego skrzydłami i ruszył na zawody. Niestety warunki nie pozwalają mi bym znowu trenował w klubie ale wciąż mam swój worek i ciężarki oraz masę sprzętu oraz poznałem pewnego znajomego ,który 20 lat trenował boks i mógłby mnie uczyć Ostatnio "wyskrobałem" sobie taki oto trening :
Trening siły eksplozywnej 2 razy w tygodniu :
-podciąganie podchwytem 30 sekund x 2
-podciąganie nachwytem 30 sekund x2
-pompki 30 sekund x 3
-pompki z klaśnięciem 30 sekund x 1
-przysiad wyskok 50 powtórzeń
-pajacyk ze sztangą 1 minuta x 3
-scyzoryki 1 minuta
-podnoszenie nóg do góry leżąc 50 razy
-żabki 2 minuty
-brzuszki 50 powtórzeń
Przed takim treningiem bieg 1 kilometr, rozruch lekkie rozciąganie
Trening na worku:
Lekka rozgrzewka ,1 km biegu, rozciąganie typu naciąganie,skłony,szpagaty
3x 5 minut kombinacji typowo siłowe kopnięcia + boks
1runda 10 minutowa siłowe kopnięcia +boks
na zakończenie
50 high kicków
20 obrótowek
30 low kicków lewą nogą
20 side kicków
10 frontów
Raz w tygodniu
Trening Bokserski z tym znajomym a na zakończenie 30 high kicków
Codziennie rano rozciąganie
Ogólnie mam 183 cm wzrostu i waże 71,7 kilo
Moje cele to ogólny rozwój ciała, siły uderzeń a robię to tylko po to by utrzymać formę i lubię trenować. Nie mam jakiś wielkich ambicji, po prostu lubię uderzać :D


Zmieniony przez - kickfighter123 w dniu 2017-07-30 13:23:03

Zmieniony przez - kickfighter123 w dniu 2017-07-30 13:24:28
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2839
Dodam,że raz w tygodniu grywam w nożną po 5-6 godzin ze znajomymi. Czy mógłby ktoś to podzielić w ramach całego tygodnia ?


Zmieniony przez - kickfighter123 w dniu 2017-07-30 13:37:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Nie wiem czy ktokolwiek Ci tutaj to oceni. Pomagamy w układaniu planów pod sw ale opartych na podstawowym sprzęcie, tj. sztandze, sztangielkach, drązku..itd.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2839
wszystko to posiadam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Ja bym zrobił fbw oparte na siadach, podciąganiu na drązku z obciążeniem, wyciskaniu żołnierskim i wyciskaniu leżac.
Na początek wrzuć push press lub high pull, czyli najprostsze dynamiczne ćwiczenia ze sztangą.

To ze dwa razy w tygodniu i raz mogą być te Twoje wypociny.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2839
A można to robić gryfem łamanym? Bo tylko taki posiadam ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2839
A i dodam, że mogę na niego założyć niestety tylko 25 kilo a na sztangielki 22,5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2839
I ile serii i ile powtórzeń ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2839
Czy w dni treningów sportów walki mogę wykonywać powyzsze podane przez ciebie cwiczenia :D ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
kickfighter123
A można to robić gryfem łamanym? Bo tylko taki posiadam ? :D



Można ale będzie o wiele gorzej.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
kickfighter123
Czy w dni treningów sportów walki mogę wykonywać powyzsze podane przez ciebie cwiczenia :D ?


Najlepiej w dni wolne.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co zamiast Beta-alaniny?

Następny temat

2 x Siłownia + 2 x Boks, plan do oceny

WHEY premium