SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening do oceny

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1225

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 370
Witam, proszę o poprawki do mojego treningu.3- dniowy split na mase z priorytetem na ręce

Pon.
Klatka, biceps
1)- wyciskanie sztangi na płasko 10-8-6-6
2)- wyciskanie sztangi na skosie w górę 12-10-10-8
3)- rozpiętki na maszynie 12-10-8-8
4)- pompki na poręczach 4x Max

1)- uginanie ramion na modlitewniku 10-8-8-6
2)- uginanie chwytem młotkowym 4x15

Śr- nogi, barki

1)- wyciskanie żołnierskie 12-10-8-8
2)- unoszenie hantli do boku 4x12
3)- unoszenie hantli do przodu 4x12
4)- unoszenie hantli w opadzie na ławeczce 4x12


1)- wykroki z hantlami 4x10 na nogę
2)- wyciskanie na suwnicy 12-10-8-6
3)- prostowanie nóg na maszynie 12-10-8-8
4)- uginanie nóg na maszynie 12-10-8-8
5)- wsparcia na palce siedząc 4x20

Piątek- plecy, triceps

1)- rozciąganie na drążku zachwytem 4x max
2)- ściąganie drążka górnego wyciągu do klatki wąski chwyt 12-10-8-6
3)- wiosłowanie hantlami 12-10-8-8
4)- unoszenie tułowia na ławeczce rzymskiej 4x 12

1)- Wyciskanie francuskie hantlami leżąc 12-10-8-8
2)- pompki na poręczach 4x max
3)- ściąganie wyciągu górnego (warkocz) 12-10-8-8

1)- uginanie ramion z hantlami stojąc 12-10-8-8
2)- uginanie na wyciągu dolnym 12-10-8-8


Do tego na każdym treningu dwa ćwiczenia na brzuch po 3 serie


Nie robię MC ani przysiadu że sztangą że względu na zły stan kręgosłupa (lekarz zabronił)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 370
Sorry za literówki...słownik narobił dziadostwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 78 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5617
tragiczny plan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 370
Ktoś rzuci okiem???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 936
za duża objętość i za mała częstotliwość treningu poszczególnych partii, za dużo izolacji, zbytnie przywiązywanie uwagi do mało znaczących rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 370
W pon.ma jedno ćwiczenie izolowane na klatkę, na nogi fakt aż trzy ale jak pisałem nie mogę obciążać kręgosłupa i nie mam pomysłu na inne cwiczenia.W piątek jedna izolacja na plecy i jedna na triceps...to chyba nie za dużo.Za mała częstotliwość treningów...mogę tylko 3 razy w tyg.- praca nie puści- dlatego chce dana partię dobrze przetrenowac.Co masz na myśli z tym przywiazywaniem uwagi do rzeczy nieistotnych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 936
jeśli chodzi o nogi to skup się na takich ćwiczeniach jak przysiad bułgarski i żuraw, polecałbym trening push-pull albo góra-dół, przywiązywanie uwagi do rzeczy nieistotnych to koncentrowanie się na barkach i ramionach zamiast na nogach i grzbiecie, na barki masz prawie same izolacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 370
Rozumiem,ale plecy mam najbardziej rozrośnięte a łapy porażka...Czy chcesz powiedzieć że wykonując ćwiczenia złożone "pójdzie" masa całego ciała? bo zawsze myślałem że rośnie mięsień któremu poświęcamy najwięcej uwagi.
Właściwie zastanawiam się nad zmianą splitu na push & pull albo na FBW, Twoim zdaniem przyniesie lepsze rezultaty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 936
zdecydowanie lepsze, Knife wiele razy pisał o skuteczności tych form treningu, masa to przede wszystkim nogi i grzbiet, ramiona to dodatki, przy dobrym treningu wystarczy 8 serii tygodniowo na biceps i triceps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 370
Ok.Poczytam jeszcze i spróbuje ułożyć coś sensownego.Dzieki za poświęcony czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Zastanawiam się jak mamy cokolwiek doradzić skoro nie napisałeś żadnych informacji o sobie?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rodzaj progresji

WHEY premium