SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening do oceny.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1787
PONIEDZIALEK:
-KLATKA:
-wyciskanie na laweczce prostej 12/10/8/6
wyciskanie na laweczce skosnej 12/10/8/6
-rozpietki na atlasie-12/10/8/6
-TRICEPS:
-francuskie wyciskanie w siadzie-12/10/8
-francuskie wyciskanie lezac-12/10/8
-prostowanie ramion na wyciagu stojac 12/10/8
SRODA:
-BARKI:
-wyciskanie sztangi zza karku siedzac 12/10/8
-wyciskanie sztangielek 12/10/8
-podciaganie sztangi wzdluz tulowia-12/10/8
-BiCEPS:
-uginanie ramion ze sztanga na modlitewniku:12/10/8
-uginanie ramion ze sztanga stojac-podchwytem:12/10/8
-uginanie ramienia ze sztangielka na modlitewniku:12/10/8
-PIATEK:
-PLECY:
-Podciągania na drążku (4 serie do upadku mięśni)
-przyciaganie linki wyciagu dolnego w siadzie plaskim 12/10/8/6
-sciaganie drazka wyciagu gornego w siadzie szerokim uchwytem(nachwytem) 12/10/8/6
-martwy ciag-12/10/8/6
-KAPTURY:
-wznosy barkow 12/10/8/6
LYDKI:
-stojąc na podstawce, wspięcia na palce ze sztangą -4 serie po 15 powtórzen

Cel-nabranie masy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5
jak dla mnie to:
maksimum 8 ruchów może być nawet 6 dużym obciążeniem w zależności od twojego zaawansowania radził bym zastosować oszukiwane serria (czyli nie pełne ruchy)
aa i jak jestes początkujący to daj sobie spokój z trenowaniem takich mięsni jak nadgarski, kaptury itp z nogami też bym nie przesadzał skup sie na Klacie,barkach,bicepsie,tricepsie i motylem(plecami) jesli zależy ci na mojej opini to pytaj ćwicze w sumie na suchara 4 lata to moge ci juz powiedziec co jest bajką a co nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1787
I od tych 8 powtorzen zaczynac suspinacje(nie wiem dokladnie jak to sie pisze ) czy caly czas 8 powtorzeniami robic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5
możesz zaczynać od większej ilości powtórzeń ale zwiekszaj obciążenie zmniejszając liczbe powtórzeń np 2seria po 8 ruchów 120kg i nastepne 2 serie po 130kg ale juz po 6 ruchów najważniejsze w cwiczeniu jest to aby zwiekszać obiażenia (organizm sie przyzwyczaja) jak bedziesz robił dużymi obciażeniami nawet nie pełne ruchy albo bedzie ci ktoś pomagał to jestem pewny że po pewnym czasie sam już dasz sobie rade, a i warto kombinować z różnymi ćwiczeniami np rozpietki na wyciagu a za tydzien hantlami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

triceps wąsko

Następny temat

Stojąc czy siedząc ?

WHEY premium