SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla chudego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 227
Witam mam 16 lat i bycie chudym zaczyna mnie irytowac i chcialbym cos ze sobą zrobic wiec postanowilem isc na siłownie.
Przy 175cm waże 50kg tak wiem to bardzo mało. Jem dużo ale to nic nie daje
I moje pytanie do was to czy pojscie na siłownie bez brania supli itd jest warte ? I czy w ogóle siłownia coś mi da ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6453 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776845
Trening siłowy dla osoby szczupłej nie różni się niczym od treningu dla osoby grubszej. Trening siłowy może wyglądać dokładnie tak samo. Powinien się składać z ćwiczeń wielostawowych, angażujących jak największą ilość mięśni do pracy. To ćwiczenia, które sprawdzają się dla każdego i są bardzo uniwersalne. Angażują dużą ilość partii mięśniowych i rozwijają ciało równomiernie.

Równie ważna sprawa jeśli chodzi o budowanie masy mięśniowej to dieta. Określenie "jem dużo" jest nieprecyzyjne i jak ktoś na co dzień jadł bardzo mało, a teraz dołożył większą ilość jedzenie to wydaje mu się, że je na prawdę dużo, ale często są to tylko pozory.

Jedynym wyjściem jest notowanie tego co włożyliśmy do ust przez cały dzień i wprowadzenie tego do dziennika posiłków. To nam daje pełny obraz nie tylko kaloryczności naszej diety, ale również podział poszczególnych makroskładników.

Policzenie zapotrzebowanie i ułożenie konkretnego jadłospisu to jedyna słuszna droga, najczęściej to właśnie błędy w diecie są powodem zastoju naszych postępów. Wprowadzenie odpowiedniego planu żywieniowego jest tutaj kluczem.

Polecamy również: Co ważniejsze: dieta czy trening?!

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
@I moje pytanie do was to czy pojscie na siłownie bez brania supli itd jest warte ? I czy w ogóle siłownia coś mi da ?
1 tylko Ci sie wydaje ze dużo jesz
2 silownia jest warta wybrania sie na nia , suple ... temat nie na teraz
3 Idz trenuj i niech MOC bedzie z Toba
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Napisz mi co dziś jadłeś. Co, ile i o której godzinie. Później zdradzę Tobie sekret dużej masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 227
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
nie otwiera ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Plan nie ma znaczenia. Napisz co jadłeś. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11967 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
jw kluczowe bedzie to co jadasz na co dzien, nawet przy kiepskim treningu, odpowiednia podaz kaloryczna powinna powodowac przybieranie na masie ciala

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Odpuść suplementy a zainwestuj w dietę. Jeśli chodzi o trening to tutaj nie ma filozofii, jakieś fbw oparte na podstawowych ćwiczeniach. Nic więcej nie potrzeba.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Urlop a trening

Wiecej