SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla boksera

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1400
Witam was, trenuję boks już 5 lat i nie wiążę z tym żadnej przyszłości, do tego trochę się wypaliłem. Postanowiłem przerzucić się na siłownię. Chciałbym ułożyć trening 3 dniowy, ponieważ chcę 2 dni przeznaczyć na trening bokserski i 2 dni regeneracji. Myślałem nad Fbw, tylko mam problem z lewym biodrem i w najbliższym czasie odpadają przysiady ze sztangą oraz martwy. Oczywiście nogi trenuję, ale nie jest to trening siłowy lecz gumy, wskoki na skrzynie, rower stacjonarny itp. Widziałem sporo gotowców, tylko nie wiem jak mam ułożyć go pod siebie. A i dysponuję tylko domową siłownią czyli ławeczka, stojaki, gryfy, wyciąg wiadomo podstawy. Będę wdzięczny za każdą wskazówkę. Pozdrawiam
Chociaż wiecie co wezmę gotowca i wyrzucę tylko nogi i tyle jak tutaj

Wiosłowanie Podchwyt 5x8/10p
Wyciskanie sztangi leżąc 5x8/10p
Military press 5x10/8p
Wyciskanie wąsko z flarowaniem łokci na boki 4x10/12p
Uginanie stojąc z prostą sztangą 4x10/12p



B
Wiosłowanie nadchwyt 5x10p
Wyciskanie sztangi skos 5x10p
Wyciskanie sztangielek siedząc 4x10p
Uginanie do czoła sztangą łamaną 4x12p
Uginanie stojąc ze sztangielkami

c
Wiosłowanie hantlą 4x12
Wyciskanie sztangielem na skosie 5x12
Wznosy boczne stojąc 4x12

Ugnianie stojąc ze sztangą łamaną 4x12
Co myślicie?


Zmieniony przez - Empios w dniu 2017-08-13 16:23:09
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Witaj

Proponuje zostawić dwa zestawy A i B i trenować naprzemiennie. Co z tym biodrem dokładnie się dzieje ? Konsultowałeś się z lekarzem ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja

Następny temat

Skakanka- jakie buty i podłoże ?

WHEY premium