SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla 16 latka

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 36
Witam :)
Mam pytanko czy trening który wyglada tak :
12 powtórzeń na rękę 5 serii (hantlami zwykle na biceps)
Wyciskanie poziomo 12 powtórzeń 6 serii (odpowiednia technika)
Żołnierki 12 powtórzeń 5 serii
15 pompek 4 serie
I Szwedki bo dipów jeszcze nie umiem to narazie szwedkami wzmacniam ręce , żeby potem robić dipy
Brzuch tez robię na drążku wznosy kolan do brzucha po 3 serie bo więcej nie daje rady
Czy taki trening jest dobry i robić go przez miesiąc a potem dokładać powtórzenia i ciężar z biegiem czasu czy zmienić całkowicie ten trening.
A i byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi podpowiedział jakie ćwiczenia mogę dołożyć na jakieś partie :) Z góry dziękuje za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
brakuje czegoś na plecy, barki, nogi, napisz jakim sprzętetm dokladnie dysponujesz, rozumiem ze dopiero zaczynasz
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 36
Mam hantle 10 kg , sztangę na ławce płaskiej , i druga sztangę ale taka , która ręce robię bo jest mniejsza w sumie tyle , nie mam jakiegoś rozwiniętego sprzętu ale daje jakoś radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
a na tą sztangę jakieś obciążenie masz czy tylko sam gryf?
jak już Anubis wspomniał, brakj czegokolwiek na największe partie,czyli nogi i grzbiet

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 36
Mam obciążenie , 50 kg może dałbym radę skombinować 55 najwiecej , a na nogi jakie ćwiczenia przysiady ? Martwy ciąg na plecy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
masz ogrom cwiczen do wyboru majac sztange, sztangielki http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
no to jak na taki sprzęt trening mega słaby
tu masz fajny temat z kilkoma propozycjami dla młodej osoby: https://www.sfd.pl/[ART]_Układamy_własny_plan_treningowy-t526315.html 

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uchwyty do pompek, bardzo małe dłonie

Następny temat

Trening

WHEY premium