SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla 14-latki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 234 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7981
Siema
Moje 14 letnie córki doszły do wniosku, że FT wygląd jest fajny , wyczyściły miskę , zaczęliśmy aktywnie spędzać czas - rower, bieganie itp.
Laski doszły do wniosku ze chciałby być bardziej jędrne - stad pytanie jaki trening im rozpisać na początek ?
Mi w głowie siedzi FBW 3 x week - ale nie bardzo wiem jakie " boje " im wpisać
- MC
-Siady ( ale z hantlem na klacie na podwyższeniu )
-Płaska
- OHP
Myślałem o 3-4 obwodach - co Wy na to ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Zamysł dobry ale gdzie ćwiczenia na najszersze?
Płaska ze sztangą imo bez sensu-predzej jakies hantle, pompki itd


Zmieniony przez - krawat w dniu 2017-06-05 13:35:06

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 234 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7981
ok - damy wyciskanie hantli lub rozpiętki + wiosło w opadzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 119 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 46825
czytając ostatnio pewien artykuł na potreningu sugerowałbym wyciskanie dla dziewczyn jeżeli już to na dodatnim skosie, delikatnie ujmując działa to dla nich liftingująco, gdzie płaska może akurat powodować przeciwny efekt, podejrzewam, że będzie to dla nich równie ważne

'Peace, Love & Muscles' ©Victor Costa, 'pillow scream' ©Scooby1961, 'Get it done' ©Kai Greene

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
ja bym jednak tym wieku stawiał jeszcze na różnorodność i nie wrzucał sztywnego planu na siłowni 3x w tygodniu . Mają się po prostu uczyć swojego ciała - choćby zwyczajne przeplatanie ze sobą zajęć fitness, jakaś siatkówka, wspomniany rower i bieganie + właśnie ew. 1-2x w tygodniu siłownia pod okiem ogarniętego trenera, który powinien zadbać o wspomnianą różnorodność i zapobiec nabywaniu złych wzorców ruchowych itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
TomQ-MAG


Dziwny ten plan:

Przysiady ze sztangą x12
Martwy ciąg na prostych nogach x12
Wykroki x15
Hip Thrust x12
Wyciskanie hantli stojąc x15
Wyciskanie hantli leżąc na skosie dodatnim
Odwrotne pompki na ławce x12
Uginanie przedramion z hantlami x12
Plank klasyczny 30 sekund

Nic na najszersze? Dlaczego? Przeciez to jeden z najwiekszych i wazniejszych miesni? Kto układa te plany??

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
dzieki za uwagę, faktycznie musiałem zjeść wiosło, ktore mialo wleciec zamiennie za drążek
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Sorrki nie wiedziałem że to Twój plan.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
nie wazne czyj, wazne, ze faktycznie brakowalo czegos na grzbiet

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Spoko jest, ja sie kiedys x lat meczyłem z kontuzjami a winny byl dysbalans miesniowy. Chodziłem po lekarzach itd a wystarczyło porobic pewne zmiany w planie. Od tamtej pory mam świra na tym punkcie :)

>>> Maszeruj albo giń <<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc przy ogarnieciu fbw, czy mozna cos skrocic?

Następny temat

Dieta,Masa,Początki

WHEY premium