SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening całego ciała - masa.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62179

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Wiek

Waga

Wzrost

Cel treningowy

Staż treningowy na siłowni

Uprawiane inne sporty

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Dieta

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Zażywane suplementy

Ostatnio przerabiany plan

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
No co Ty, bicki od przysiadow xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
Kalisteniczny12
No co Ty, bicki od przysiadow xD

jak przytrzymasz 180 czy 200 na karku to zobaczysz
nie mowie o siadach ztym ... nie dam rady ale samo odejscie od klatki .... Musisz wszystko napiąć i to bardzo !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6458 Napisanych postów 62221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776907
Kalisteniczny12
Wiesz co zauważyłem, chyba właśnie od robienia w kółko tych przysiadow oprócz nóg rozbudowal mi się także dół grzbietu, widać różnicę wcześniej taki nie byl a robię jedynie przysiady wspiecia i planki :D


Bo dół grzbietu też mocno pracuje przy przysiadzie ogólnie wszystkie mięśnie stabilizujące dlatego przysiad jest tak wartościowym ćwiczeniem.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
Zastanawiam się nad tym, jak wrócę do normalnych treningów to nie będę już robił przysiadów w seriach 8x10 z małym obciążeniem aktualnie 30kg, tylko 4x10 ale będę musiał z większym ciężarem bo z 30kg to już będzie bez sensu, tylko czy nie będą mnie po tym bolały plecy tak jak wcześniej.. Teraz też czuję coś w tych plecach ale następnego dnia po treningu, tyle że mniej niż wcześniej, a jak zacznę z większym znowu to czy nie pojawi sie znowu ten sam problem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6458 Napisanych postów 62221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776907
Tego nie wiadomo, nie dokładaj ciężaru za dużo na raz tylko regularnie po troszku żeby od razu nie przesadzić.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
Warto w diecie na masę pić więcej samego mleka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6458 Napisanych postów 62221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776907
Kalisteniczny12
Warto w diecie na masę pić więcej samego mleka ?


Samo mleko może być jeśli nie masz problemów z jego trawieniem. Poza tym jak każdy składnik odżywczy może stanowić element diety.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
Zrobiłem dziś na treningu klatkę, tzn samo wyciskanie, ale tylko 3 serie + 2 rozgrzewkowe i z małym ciężarem te 3 główne z 28kg. Łokieć mnie nie bolał podczas wykonywania ćwiczenia, Ale przy fazie pozytywnej, na samej górze tak dziwnie drżał mi prawy łokieć, nie przeszkadzało mi to jakoś zbytnio Ale mówię jak było. Zrobiłem jeszcze przedramiona, uginanie nadgarstków ze sztangą nachwytem siedząc 3 serie, tu było w pełni normalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6458 Napisanych postów 62221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776907
Bo początkowo ten rejon będzie osłabiony bo w tym miejscu miałeś kontuzję, jednak trzeba ostrożnie żeby kontuzja nie wróciła.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4677
Chciałem dzis zrobić drążek Ale boje się trochę podciagania bo tu będzie ten mięsień w łokciu bardzo obciążony.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór celu treningowego

Następny temat

Podciaganie - poczatki oraz wyjscie z trudnej sytuacji.

Wiecej