SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening brzucha

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6487 Napisanych postów 62276 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777450
A ten trening wykonałeś po treningu czy po prostu tak na świeżo w domu? Dziś też żadnych odczuć na brzuchu nie ma?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3157
Brzuch ćwiczę sobie na zmianę z barkami. Znaczy wiesz, jak napne to coś tam czuję, ale chyba dobrze, że nie pozrywałem,prawda?
Nie ukrywam,że ten brzuch zawsze ćwiczyłem + dostaje on troche na innych dniach treningowych, więc mam dość silny.
Uważasz żebym może sobie dołożył troche ciężaru na plecy przy plankach czy może czegoś za mało/za krótko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6487 Napisanych postów 62276 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777450
Nie ma konieczności na razie dokładać ewentualnie w allachach. A brzuch najlepiej trenować po treningu innych partii gdzie jest już wstępnie zmęczony.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3157
Niestety nie mam tyle czasu. Trening brzucha po treningu innych partii, oznaczałby dla mnie spędzenie na siłowni ponad 2h ( robie jeszcze cardio min. 30/40min ).
Czyli dobrze,że nie boli mnie ten brzuch jakoś wybitnie? Allachy okazały się całkiem fajnym ćwiczeniem, myślałem,że polegne na małym obciążeniu, a tutaj byłem zdziwiony jak brałem na spokojnie 70 czy 80kg na serie ( 12-10 powt. )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6487 Napisanych postów 62276 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777450
Dobrze, że nie ma jakichś mocnych mikrouszkodzeń brzucha nie trzeba katować żeby był silny trzeba wykonywać złote ćwiczenia i często specjalnych na brzuch nie trzeba w ogóle robić.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
to chyba musisz mieć silny brzuch bo mi starcza 60 kg, albo źle robisz. Trning brzucha to ok 10 mint anawet i krucej jak w superseriach się robi.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3157
Koci grzbiet jest, przy schodzeniu w dół nie zbliżam posladków do pięt, napięcie stale czuję. Wydaję mi się,że mam silny, jak trenowałem boks, duży nacisk był na trenowanie brzucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6487 Napisanych postów 62276 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777450
Vorhud
Koci grzbiet jest, przy schodzeniu w dół nie zbliżam posladków do pięt, napięcie stale czuję. Wydaję mi się,że mam silny, jak trenowałem boks, duży nacisk był na trenowanie brzucha


To zależy też od przełożeń w samym wyciągu. Bo czasem jedna rolka więcej i jest zdecydowanie ciężej

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3157
Pamiętam z fizyki, jedna rolka chyba zmniejszała ciężar do uniesienia o połowe :D Mam rację?


Zmieniony przez - Vorhud w dniu 2018-07-11 14:20:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6487 Napisanych postów 62276 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777450
Nie pamiętam dokładnie ale sporo zmniejsza, jak trenuje na swojej siłowni to wiem ile musze na stosie założyć ale jak już jestem na innej siłowni np z klientem to wówczas 2 serie muszą być na sprawdzenie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KLATKA

Następny temat

Konkurs - Martwy ciąg z BioTEchUSA

WHEY premium