SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening brzucha

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3157
a ile serii? (sorry,że tak męcze)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6492 Napisanych postów 62285 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777499
Vorhud
Czyli radzicie zrezygnowac z mojego 'mini planu'? Rion, a możesz podać jakieś szczegóły tych ćwiczeń? ile, jak długo itd? Choćby w przybliżeniu?



Zmieniony przez - Vorhud w dniu 2018-07-04 09:52:39


Jak rdzeń nie jest bardzo silny to plank i side plank możesz wykonywać maks bo pewnie minuty nie wytrzymasz. Po 3 serie każdej wersji

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3157
A tu się pochwalę, gdy robiłem planki to dawałem radę miniutę :D Side plank wygląda odrobinę ciężej :D
Dzięki Rion!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6492 Napisanych postów 62285 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777499
Vorhud
A tu się pochwalę, gdy robiłem planki to dawałem radę miniutę :D Side plank wygląda odrobinę ciężej :D
Dzięki Rion!


To jak podstawowa wersja jest za łatwa to zrób wersję trudniejszą, czyli jak przyjmiesz pozycję napnij mocno pośladki i staraj się zbliżyć łokcie do kolan szybciej padniesz

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3157
Robiłem też wersję planków ze wznosem jednej lub drugiej nogi - też ciężej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6492 Napisanych postów 62285 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777499
Wersji jest tego sporo i warto czasem coś pozmieniać w treningu brzucha lub dodać jakieś ćwiczenia np antyrotacyjne.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Gdzieś kiedyś czytałem art od Johna Rusina i pisał, żeby nie robić planków dłużej niż minute bo nie ma już z tego żadnych większych korzyści.

Osobiście dokładałem po 50kg na plecy i wytrzymywałem 40-60s.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6492 Napisanych postów 62285 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777499
ronie220
Gdzieś kiedyś czytałem art od Johna Rusina i pisał, żeby nie robić planków dłużej niż minute bo nie ma już z tego żadnych większych korzyści.

Osobiście dokładałem po 50kg na plecy i wytrzymywałem 40-60s.


Dlatego też Rusin propaguje wersję RKC, która właśnie jest trudniejsza co skraca czas ćwiczenia

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
masz dobry artykuł
https://www.sfd.pl/[Art]Trening_mięśni_brzucha-t949283.html 
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3157
Siema,
Wczoraj na treningu postanowiłem Was Panowie posłuchać. Zacząłem od wznosów nóg w zwisie (3 serie), potem planki - 3 serie po minucie, side planki - 3 serie po 40 sek. i na końcu dodałem allachy. Pierwsze 2 serie allachów - uczyłem się techniki,żeby poprawnie je wykonać, a przy następnych dwóch seriach, dodałem sobie już większe obciążenie.
Póki co, wszystko w porządku, nie czuje jakoś wybitnie brzucha. Nie wiem czy nie za słabo go wyćwiczyłem. Co myślicie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KLATKA

Następny temat

Konkurs - Martwy ciąg z BioTEchUSA

WHEY premium