SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening bicepsa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc. Moj kolega cwiczyl bicepsa nie moge powiedziec dokladnie ale wiem ze co najmniej 6 dni w tygodniu, po 2 miesiacach widac juz przyrost masy i lepsza rzezbe. Chodzi mi o to dlaczego tak sie stalo przeciez biceps nie mial czasu na wzrost. I jeszcze jedno jaki powinien byc optymalny trening bicepsa ( jak powinien wygladac i jakia powinna byc jego czestotliwosc ).
Dzieki za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2690 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15702
Za jakiś tydzień będę miał skaner to wtedy dam całe

Członek Mafii Diablo
Dzisiaj jestem wielki a jutro mały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Miał... miał.. tyle, że mniej, no chyba, że w nocy też ćwiczył? :)
Co do treningu to zależy to od celu (masa, siła, rzeźba). Optymalny trening to każda partia mięśni raz w tygodniu.

Pozdrawiam.

Acceess Peace
Wojtas 2002
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli jakby cwiczyl rzadziej mialby lepszy przyrost/rzezbe??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
Jak zaczynal to nic dziwnego- ale potem przestanie mu rosnac- a jak go wykonczy to podwojnie zmaleje...

No pain-no gain
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A waszym zdaniem jakia jest najlepsza czestotliwosc cwiczen dla bicepsa, chodzi mi glownie o mase.
Dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
1x tydz 6-9 serii

No pain-no gain
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie za bardzo skapowalem . Raz w tygodniu 6-9 serii ale po ile ruchow??
Za cierpliwosc macie sogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Contriever... tak.
Raz w tygodniu jakieś 9 serii dzielonych czyli np. 3 serie ze sztangą, przerwa, 3 serie z hantlami i 3 z czym chcesz :) Mozesz oczywiscie robic wszystkie serie jednym ćwiczeniem. Kombinuj. Co do ruchów to zależy co jest Twoim celem. Jeżeli masa to jakieś 8-12 powtórzeń, jak jedziesz na siłe to mniej z większym ciężarem a jak zależy Ci na rzeźbie to zmniejszasz ciężar, robisz więcej powtórzeń (12-15) i możesz jechać po 4 serie.

Powodzenia.
Pozdrawiam.

Acceess Peace
Wojtas 2002
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki za odpowiedzi.

Zmieniony przez - contriver w dniu 2002-11-10 16:32:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 458
Contriver co do bicepsa to wiem cos na ten temat, jak zaczynalem treningi cwiczylem nawet codziennie i dawalo mi to fajne rezultaty, ale jak powiedzial size Xl mozna miesien zameczyc, a wtedy klapa, teraz jak zrobie trening za czesto to on poprostu nie jest soba, niedawno cwiczylem raz w tygodniu wykonujac 9 serii po 6 powtorzen i dalo mi to jakies 2 cm w dwa miechy, ale nie wolno caly czas robic tego samego, musisz go zaskakiwac, 1 trening:sztanga i uginanie lap na stojaco, 2 tre.:sztanga i o udo...powinno byc dobrze...pozdrowka.

Z poważaniem Underground Warrior.
1

Powiedz mi co jesz, a powiem Ci kim jesteś...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc. Ale nie wiem czemu wydaje mi sie ze to jest za malo, nie zebym gdzies to przeczytal albo sie skads dowiedial, ja poprostu jak cwicze na drugi dzien nie bola mnie miesnie ale wy sie na tym znacie wiec teraz cwicze bicepsa 1 na tydzien
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bic co 4 dni

Następny temat

ile waży gryf? jak mierzyć gryf?

WHEY premium