SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Trening bez diety - warto?

Wysłana -
Witam, mam 183 cm wzrostu i ważę tyko 75 - 76 kg, niestety do jesieni z racji wydatkow, które mnie czekają nie mogę sobie pozwolić na wydatek jakichś 700 zł (bo tyle kosztowałaby w moim przypadku w miarę ogarnięta dieta na masę plus jakieś białko i kreatyna) na miecha na dietę. Czy w związku z tym jest sens ćwiczyć sobie z tym co mam, że tak powiem, czyli z tą wagą bez szans na jej podniesienie bez diety (jestem ektomorfikiem). Czy jeśli będę ćwiczył teraz bez diety i potem zacznę z dietą to będzie mi łatwiej czy może działa to tak, że lepiej w moim przypadku sobie odpuścić, bo to może jakoś niekorzystnie wpłynać potem na cwiczenia z dietą i zacząć jak już będę mógł sobie pozwolić na dietę? Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam. :)
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
A myślisz że ile w tej chwili wydajesz na jedzenie? To nie hejt ale mogę się założyć że na pewno minimum 700 zł.
Wysłana -
Jak kolega wyżej. Przecież teraz też jesz. Kreatyna i białko zbędne. Można dietę oprzeć na tanich produktach - ziemniaki, podroby, zamiast piersi - kupić całego kuraka, polować na promocje. Nie zaglądając nikomu do kieszeni - nie trzeba jeść polędwicy wołowej(wołowiny kobe), żeby mieć przyzwoitą dietę. Ziemniaki i jajka sadzone/wątróbka i kiszona kapusta - obiad za 3 zł.
Wysłana -
Cwiczyc zawsze jest sens
Wysłana -
Ćwiczyć tak, jednak budżet to nie wymówka. Dieta wcale nie musi być droga, a nawet liczona na oko daje lepsze efekty niż jej brak ;)
Wysłana -
Lepiej trenować na słabym odżywianiu niż czekać i nic nie robić, zawsze coś zbudujesz.
Wysłana -
Oczywiście , że powinieneś dalej trenować nawet z kiepską dietą. Przy wersji bardzo ekonomicznej zmieścisz się w 400-500zł, ale koloroowo nie będzie. Sam jak zaczynałem to jadłem podobnie.
Wysłana -
Na pewno będzie Ci łatwiej później bo jakaś forma sportowa już będzie. Staraj się jeść jak najlepiej w obecnej sytuacji możesz i trenuj.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź