SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening - jakaś odmiana

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1144

Formularz - Proszę o pomoc

Zdjęcie sylwetki (mile widziane)

są w dzienniku

Wiek

16

Waga

~97

Wzrost

190, ale podobno już więcej %-)

Staż treningowy

rok

Obwód pasa

89

Obwód klatki piersiowej

~110

Obwód uda

---

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

siłownia

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

jedyne ograniczenie to kasa :-P

Stan zdrowia

kontuzja kolana

Preferowane formy aktywności fizycznej

siłownia

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

10 wskazówek, ale w przybliżeniu b-2g, w-4, t-1,5

Wrażliwość na stymulanty

brak

Możliwosci finansowe

różnie

Cel/problem/opis

Masa/siła
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
Witam

Jako, że zbliża się nowy rok chce zacząć na pełnych obrotach i potrzebny mi jakiś trening. Ale nie żadne pospolite FWB/spli/push pull bo te treningi mi się znudziły, chciałbym jakąś odmianę typu SHOTGUN, ale jest problem, bo dalej nie mogę ćwiczyć nóg, a w tych planach jest to bardzo ważne. Macie może jakąś metodę treningową/trening który nie angażuję tej partii?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A przypomnij mi co masz z nogami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
Mam naderwane, ponaciągane więzadła. W sumie już prawie nie czuję kolan, ale nie chce znowu odnowić kontuzji i zacznę je ćwiczyć od lutego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Jeśli nie możesz ćwiczyć nóg to zapomnij o poważnym treningu, to połowa ciała, każdy trening opiera się na nogach, to one ciągną cały progres we wszystkich ćwiczeniach. Wylecz do końca kontuzje i potem zaczynaj coś działać, na razie jakiś prosty plan bez kombinowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
OK, zastosuję się też do porad Wodyna i zacznę robić siady bez obciążenia, podobno mogą one przyśpieszyć regenerację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Naderwanego więzadła nie masz:) bo byś nie pochodził.
Viren ma rację, ja Ci pisałem wcześniej wylecz kontuzję bo jeszcze nad nią zapłaczesz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening, proszę o ocenę

Następny temat

Problem z ułożeniem diety na redukcje

Wiecej