SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Push Pull Legs na Mase

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5314
Witam szukam jakiegoś gotowego planu którego mógł bym spróbować lub jakiejś podpowiedzi jak bym mógł sam taki plan stworzyć.
W przyszłym miesiącu zmieniam prace żegnam się raz na zawszę z nockami po prostu mam dość praca 3 zmianowa i trening + dieta mocno się gryzą
a nocki działają na mnie tak że nie potrafię normalnie funkcjonować po nich i zaś dochodzi do tego że nawet na trening nie chce się iść.
przechodząc do sedna chodzi mi tutaj o trening piątek sobota niedziela jak mógł bym połączyć partie co z czym jakiś tam zielony w tym nie jestem podstawy jakotako znam ale specem czy zaawansowaną osobą też nie jestem stąd moje pytanie do osób bardziej obeznanych w tej dziedzinie.

W przyszłym miesiącu będę pracował po 11 godzin na budowie u ojca w firmie więc praca ciężka piątek 9 godzin i wieczorem jest czas na trening licząc dojazd godzina w jedną i drugą stronę co daję 13 godzin od pon do czwartku i 11 w piątek więc nie ma możliwości treningu w tygodniu i zostaje tylko weekend z piątkiem.
Makro jakie chcę zastosować 2g białka na kgmc / 2g Tłuszczu na kgmc resztę uzupełnić węglami + dobry plan treningowy 8 godzin snu i tyle czy ktoś doradzi co i jak nie chodzi mi tutaj o dietę to odłóżmy na bok chodzi tutaj głównie o plan treningowy jego efekty i makro jakie użyje pod ten trening i tryb życia moja budowa to ektomorfik
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Do dyspozycji masz tylko 3 dnie treningowe i te, które wskazałeś piątek, sobota, niedziela?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5314
Tak piątek wieczór i sobota + niedziela praktycznie o której godzinie chce. wiadomo że nogi mógł bym zrobić w piątek chodzi mi tutaj bardziej jak podzielić górną część ciała na dwa dni treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
klata, barki tric,
plecy, tyl barkow, bic

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Da się to tak podzielić ale 3 dni treningowe pod rząd to średnio optymalne rozwiązanie i trzeba sobie zdawać sprawę, że te przyrosty nie będą szybkie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
push/pull/legs, najprostsza opcja.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Moja kręta droga do bycia dzikiem :)

Następny temat

fbw dla początkującego, proszę o ocenę

WHEY premium