SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Piłkarski

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10
Cześć.
Mam 15 wzrost 166 waga 66 kg, gram w klubie na Napastniku lewym i jestem lewo nożny.
Chciałbym abyście mi podpowiedzieli co powinienem najwięcej trenować aby polepszyć swe umiejętności piłkarskie.


Zmieniony przez - PDozo w dniu 2016-04-09 22:59:16
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Ale nie znamy Twych umiejętności, można się latami uczyć i tak się nie dogoni najlepszych, jak trener Cię obserwuje powinien podpowiedzieć z czym masz problemy z driblingiem, trzymaniem piłki przy sobie, z przyśpieszeniem, ze zwrotnością.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10
Właśnie z dryblingiem. Jestem zwinny i szybki ale coś z dryblingiem nie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10
I potrzebuje dobrych ćwiczeń na nogi by były szybsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Tu masz sporo potrzebnych informacji https://www.sfd.pl/TRENING_PIŁKARSKI__wszystko_co_Ci_potrzebne_by_się_rozwijać-t309312.html 
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 42 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 839
15 lat, 166 cm , 66 kg? Ja mam 30 lat, 167 cm i w tym momencie waze 61 kg. Musisz zdecydowac jaki chcesz miec styl gry i ocenic do czego sie nadajesz . Oczywiscie jak polaczysz wszystkie elementy pilki noznej to bedziesz lepszym pilkarzem, zdobedziesz doswiadczenie, dorosniesz , ale jesli chcesz byc jeszcze lepszym grajac nawet w lidze amatorskiej to musisz dokonac poprawnych wyborow w swoim zyciu. Jesli twoja cecha jest szybkie bieganie i grasz na stronie to musisz miec dosrodkowanie w punkt, strzal z kąta , prowadzenie pilki bez patrzenia na nia , gwaltowne zejscie do srodka , podanie po ziemi bez podbijania sie pilki. Zastanow sie czy chcesz byc pilkarzem czy to tylko mlodziencza zajawka .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

witam serdecznie

Następny temat

Statystyczność strzelonych goli

WHEY premium