SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Piłkarski

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 59690

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 724
Witajcie!

Czasem grając z przyjaciółmi na boisku zauważyłem że zaczynają być lepsi technicznie ode mnie!

Chcąc być lepszym postanowaiłem wziąść się do treningu!
Możecie polecić jakieś linki lub podać konkretne ćwiczenia dla odpowiednio każdej pozycjii:
Bramkarza
Obrońcy
Pomocnika
Napastnika

Które można wykonywac w domowym zaciszu, boisku szkolnym samemu bądź z partnerem i poprawić jakoś swoje zdolności
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8354 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59852
weź piłkę i idź samemu poćwiczyć, pokopać od ściany ćwicząc przyjęcia oraz techniczny strzał, pokopać w miejscu (żągielka). Naprawdę w ten sposób można się nauczyć. Możesz też iść z kumplem i on np staje na bramce a Ty strzelasz mu z dystansu, próbując przy tym różne uderzenia.

Pozdrawiam
Mateusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadzam sie z Majmą, szczególnie zabawa z piłką jest dobra mam tu na mysli żonglerke, podbijaj piłke nogami, głowka, kolankiem. W ten sposób uczysz sie panowania nad piłka. W czasie zonglerki mozesz od czasu do czasu wysoko kopnac piłku i spróbowac ja opanowac tzn przyjac na klatke czy zgasic ja noga.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 66 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 446
A ile masz lat? bo to tez w sumie wazne.Tak zaglerka ok 60 minut dziennie jest najlepszym cwiczeniem czuciowym pilki.W domu mam ksiazke z cw. na technike jak chcesz to moge Ci przeslac pare przeskanowanych stron.Pozdrawiam

Mijają sie dwaj studenci...
Cześć stary gdzie idziesz?
A na wudke
Przekonałeś mnie... :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 821 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6454
mi mozesz przeslac pare przeskanowanych stron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7764
Gdybyś mógł to mi też wyślij !!!

"Nie dyskutuj z d****em: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Tłuszcze - Kompilacja --> http://www.sfd.pl/Tłuszcze_-_Kompilacja-t464716.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 170 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2953
wrzuc na forum

.::[Na zawsze wierni, na zawsze oddani, na zawsze zabrzanskiego Gornika fani]::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 66 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 446
Sorry nie moge wrzucic tego na forum bo moge miec przez to problemy.Rozumiecie prawa autorskie zreszta jak ja bym lata doswiadczen przelal na papier to tez bym nie chcial zeby to publikowano w necie troche tez wyrozumialy jestem dla autorow.Ale jezeli ktos chce to moge mu na maila przeslac.W domu jestem tylko w weekendy (dzis wyjatkowo) wiec piszcie na maila jezeli ktos chce.Zeskanuje i moge w piatek albo sobote podeslac kilka (ile bede mial czasu) stron. Piszcie na maila jak cos albo na GG.
Pozdrawiam

Mijają sie dwaj studenci...
Cześć stary gdzie idziesz?
A na wudke
Przekonałeś mnie... :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć

Ja w listopadzie będę miał14 lat, gram w trampkarzach. Potrzebował bym ćwiczenia jakieś na samą technike. Windforces mógłbyś mi przesłać te materiały ze skanowanę (ćwiczenia na technikę) dzięki

Tomek Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43
technikę można podszkolić na hali

kojots

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 44 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 942
EJ windforces jakbys mógł mi przesłać te strony z ćwiczeniami na technike

mam 13 lat i trenuje w klubie na pozycji srodkowego pomocnika ta technika chyba mi sie przyda,nie??

aha i jeszcze brakuje mi czasami przyspieszenia więc jak znacie poszczególny trening na przyspieszenie mozecie podac gg 3417121

podro

Ronaldinhooo....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WSZYSTKO O 19 KOLEJCE

Następny temat

W jakich miastach Górnik Zabrze na swoich fanów?

WHEY premium