SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening NURKA

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
czesc
Od niedawna skonczylem z silownio- brak czasu(dojazdy itd).dlatego aby dalej trzymac forme postanowilem cwiczyc w domu ale jako obciozenie zamienilem sztangielki itd na wlasne obciozenie.

O takim treningu dowiedzialem sie w glownej mierze od kolegi z forum Nurka, a takze Z Budokanu.
Trenuje nastepujoco:
Rozcioganie 5xtydzien- ( pn, wt, sr, cz, pn) po ok 30 do 1 h
po rozcioganiu brzuch-full kombinacji
Trenin silowy:
Drozek 3x szeroko nachwyt- na maxa
2x wosko podchwyt - na maxa
pompki 3 serie na maxa
przysiady 3 serie max
pomki na krzeselku -3 s. max
trenin silowy 2 razy w tygodniu

bieganie - tylko raz w yygodniu, czasem 2 - znowu brak czasu

Ponadto trenuje jeszcze gimnastyke

wydaje mi sie ze trening ktory tu opisalem jest bardzio dobry-spadkow masy nigdy nie mialem, dopalaczy niestosuje, jedynie kawa

co tu jeszce dodac po tym treningu jestem rownie napompowany jak po silowni, a ponadto co jest tylko z samej silowni?
Chyba jedynie przykurcze miesni,
Niezalezy mi zeby byc napompowanym brojlerem ktory ledwo zcioga podkoszulek wole byc wysportowany i dobrze rozciognienty.
I tu mam pytanie czy cos jeszce dodac do treningu silowego?
Dodam jeszce ze na treningach wspinam sie po linie -3 serie- w tym akurat jestem bardzo dobry-czas wejscia i zejscia-Lina zawieszona na suficie sali gimnastycznej 7, 57s


pozdrawiam


radek

.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 809 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9561
Kurde z ta liną to żeś mnie zabił...
Powiem tyle, że wyglądanie jak boiler ci nie grozi wystarczy że nie będziesz dużo jadł. Na siłowni jest więcej możliwości przetrenowania mięśni pod różnymi kontami, ciężarami itp. Ale w domu też można.
Pozdrawiam

Mądry pracuje żeby żyć, głupi żyje żeby pracować.

Mądry pracuje, żeby żyć; głupi żyje, żeby pracować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
Corvax dodam jeszcze ze wchodze po tej linie na samych rekach - bez przytrzymywania nogami, to z tego wzgledu ze przez dodatkowo prace nog tracisz na szybkosc, a co do silowni to fakt super sprawa w wakacje chodzilem ale teraz jak bylem na uczelni i ja zobaczylem moj nowy plan-studiuje budownictwo to rece mi opadly- przeje.... Cale dnie zasrane, to bedzie ciezki semestr ale Twardym trzeba byc nie mietkim
pozdrawiam

radek

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 809 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9561
To ciekawe jakie masz wyniki w podciąganiu?
Ja zawsze byłem w tym*****owy jak barszcz, 12 razy po półrocznym przykładaniu się do tego ćwiczenia. Zawsze byłem dobry w pompkach - robie koło 80.

Mądry pracuje żeby żyć, głupi żyje żeby pracować.

Mądry pracuje, żeby żyć; głupi żyje, żeby pracować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
podcioganie mowisz - jak wazylem mniej tj z dwa lata do tylu
20 razy robilem niemal ze kazdego wieczoru, teraz podciogam sie seryjnie i staram sie robic to dokladnie
srednio 15-16 razy szeroko nachwyt wosko podchwyt da sie wiecej ale jak juz mowilem podcioganie jest bardzo meczoce i robioc serie bardzo sie szybko meczysz
A co do pompek to narazie tylko 78 ale pompki tez staramm sie robic dokladnie -opuszczenie ciala tak by klatka dotknela parkietu poczym pelny wyprost ramion, mam wielu znajomych ktorzy szczyco sie robieniem ponad setki pompek tylko gdybys ich widzial to lal bys ze smiechu-typowy amerykanski film o wojsku hehheeheh
pozdrawiam

A jeszcze jedno - Corvax a robisz takie pompki na poreczach?
na silce? to jest tez niezle cwiczionko tu narazie moj wynik 26 jestem z tego zadowolony bo chodzoc na silke na jakies 30 chlopa nikt z nich ani sie niepodciogal na drozku ani nierobil tych pompek, za to najlepiej imm wychodzilo puszenie sie p[rzed lustrami
pozdrawiam

radek

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1425 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57361
Pompki na poreczach sa dobre zarówno na triceps jak i na klatke. Nie powinienes sieograniczac tylko do zwykłych pompek- powinienes robic rózne rodzaje pompek. Tak samo podciaganie..
Pozdrókwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wchodzenie po linie jest super - to byla pierwsza rzecz jaka mi zaimponowala jak to zobaczylem przed wielu laty (jezeli chodzi o sile).
Nie dosc, ze super to wyglada to jeszcze jest bardzo dobrym cwiczeniem.
Nie trenuje tego bo nie mam gdzie, ale w czerwcu sprobowalem i udalo mi sie :)

bst
Moderator dzialu HIT
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 809 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9561
Z pompkami na poręczach to jest u mnie nieźle. Pamiętam takie zdarzenie z wakacji 2 lata temu. Schudłem wtedy ponad 5kg i właziłem na jakiś strych - podparłem się rękami i chciałem sięwypchnąć w górę jak przy pompkach na p. właśnie. Użyłem za dużo siły(zapomniałem o wadze czy coś takiego)i wywaliło mnie w górę, a potem spadłem w tą dziurę i na podłogę) nieżle się obiłem.

Mądry pracuje żeby żyć, głupi żyje żeby pracować.

Mądry pracuje, żeby żyć; głupi żyje, żeby pracować.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SIłownia ??

Następny temat

po cyklu szamana

Wiecej