SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Hiit-modyfikacja

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 122
Witam serdecznie.
Od początku lipca postanowilem wziąć się za siebie i zrzucić zbędny balast.
Obecnie przy wzroście 175 cm ważę 110 kg (7kg juz spadlo). Zapisałem sie na siłownię na której ćwiczę FBW 3X w tygodniu korzystając z tablic Joe Weidera dla początkujących (w przeszłości bardzo te plany się sprawdziły w moim wypadku). Po treningu siłowym dorzucam trening Hiit. Dokładnie mówiąc sprinty. 10 s maks 30 s wolno i tak przez 10 minut ale... Powoli ze względu na masę odzywaja się kolana. Postanowiłem więc ograniczyć sprinty do 1 sesji w tygodniu i co dalej? Czy Hiit wykonywany na rowerku i wioślarzu może być równie efektywny? Czy czasy interwalów powinienem modyfikować w inne proporcje korzystając z maszyn? Bardzo proszę o jakieś sugestie i dobre rady.
Na koniec dodam iż nie jestem laikiem w dziedzinie sportu. W 2010 i 2011 brałem udział w maratonie Berlinskim a w 2013 w polmaratonie Poznańskim.Generalnie biegalem na długich dystansach. Wszystko jednak posypalo się po wyjeździe za granicę doszedł ślub dziecko no i voilà. Rozumiem znaczenia słów zbilansowana dieta suplementacja regeneracja itp. Chodzi mi jedynie o pomoc przy modyfikacji wykonawanego przeze mne planu który w chwili obecnej przynosi mi bardziej jak satysfakcjonujące efekty.
Pozdrawiam serdecznie.
Przepraszam za błędy stylistyczne i ortograficzne ale pisze zabunkrowany w pracy i na dodatek z telefonu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy „cięcie węgli” jest konieczne w okresie redukcji tkanki tłuszczowej? Cz. IV

Następny temat

Czy „cięcie węgli” jest konieczne w okresie redukcji tkanki tłuszczowej? Cz. IV

WHEY premium