SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening FBW do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
To tym bardziej odpuść trening. W fbw jak odpadnie Ci trening to tragedia się nie dzieje co innego w treningu gdzie partie trenujesz raz w tygodniu.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1270
Witam, to ja MatrexOpole :) mam problem z zalogowaniem na poprzednie konto. Cwicze juz ułozonym planem kilka tygodni i czuję, że przyszedł czas na zmiany :) przede wszystkim dlatego, że powoli zaczyna się nudzic oraz koniecznie musze zamienic wykroki ze na cos innego (nienawidze tego cwiczenia!). Poniżej nowy ułożony przeze mnie trening, proszę o komentarze:

Trening A

Przysiad ze sztanga 6x10
Wioslowanie sztangielka 3x10
Wyciskanie na lawce - skos dodatni 3x10
Wyciskanie zolnierskie 3x10
Uginanie ramion ze sztangielką w siadzie- w podporze o kolano 3x10
Wyciskanie francuskie sztangielki w lezeniu 3x 10
Plank

Trening B

Przysiad ze sztanga 3x10
Martwy ciag 3x 10
Wyciskanie na lawce poziomej 3x10
Podciaganie sztangi wzdłuż tułowia 3x 10
Uginanie ramion hantlami- uchwyt młotkowy 3x10
Wyciskanie francuskie 3x10
Brzuszki z hantla



Zmieniony przez - moussaka w dniu 2018-04-24 19:48:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Może być ale rezygnując z wykroków dużo tracisz.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Ja bym dołożył więcej serii w tym martwym ciągu, a poza tym ostrożnie z podciąganiem wzdłuż tułowia.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1270
Jezeli mam duzo stracic to moze faktycznie przemecze te wykroki... Martwy ciag- wystarczy 5 serii? Co masz na mysli mówiąc ostroznie z podciaganiem sztangi wzdluz tulowia? Szczerze mowiac bardziej boje sie o swoja technike w martwym ciagu :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17705 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Podciąganie wzdłuż tułowia nie jest naturalnym ruchem dla organizmu (stawów barkowych)
A mc to normalny ruch ciała np podnoszenie czegoś z ziemi.

MC 5 starczy serii roboczych.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
moussaka
Jezeli mam duzo stracic to moze faktycznie przemecze te wykroki... Martwy ciag- wystarczy 5 serii? Co masz na mysli mówiąc ostroznie z podciaganiem sztangi wzdluz tulowia? Szczerze mowiac bardziej boje sie o swoja technike w martwym ciagu :p


5 serii będzie ok, nie każdemu służy podciąganie wzdłuż tułowia. Mogą się pojawić problemy z barkami lub nadgarstkami. Możesz zrobić z hantlami będzie nieco łagodniej.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Wykroki są bardzo ciężkim ćwiczeniem i pewnie stąd niechęć do nich.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1270
Witam. Czy dobrym pomysłem będzie przejście z FBW na trening obwodowy? Zależy mi na lepszej kondycji, większym poczuciu zmęczenia po treningu, krótszym czasie treningu oraz rzeźbie i spaleniu większej ilości kalorii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Oczywiście jeśli możesz sobie technicznie pozwolić na trening obwodowy to to jest bardzo fajna opcja.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening przygotowujący, lub po prostu jakikolwiek lekki!! na 2 msc.

Następny temat

Spadek tkanki mięsniowej oraz wagi przy treningach

WHEY premium