SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Boksu Mężczyzna z Kobietą :D

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2069

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1275
Cześć, jeżeli był taki temat to przepraszam, nie wiedziałem do końca co wpisać w wyszukiwaniu, a to co wpisywałem nie dawało pożądanych wyników.

W boksie jestem początkującym, zapisałem się do trenera+ biegam i klepię worek. jednak podstawowe obicie chciałem zacząć z ziomkami, okazało się że żaden nie reflektuje jak przyszło co do czego, natomiast niedawno poznana koleżanka jest zajarana pomysłem i mega chce się nauczyć bić. Pytanie do was, co można robić na takim treningu z dziewczyną z korzyścią dla obu stron? Mam już kilka pomysłów na kombinacje uniki itp ale broń Boże nie mam zamiaru jej bić :) .
Poziom jej również początkujący.
Dzięki za odp :).


Zmieniony przez - robert2439 w dniu 2017-07-29 18:19:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 327 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15872
Szczerze, ja unikak kobiet na treningach jak Sie da, sorry ale zawsze jestem wkur#iony, bo zmarnowalem trening. Czasami na BJJ kulam sie z babami ;) Sa dobre, ale stojka to porazka :/ Natomiast jeśli nie chcesz wyciskac z treningow maxa i robisz to dla zabawy to spokojnie mozesz z kolezanka trenowac. Uderzaj ja w rekawice ;)

Hard work beats talent when talent doesn't work hard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1275
Tzn może nie chodzi mi o główny trening, tylko też trochę o nią ;) bo dobry pretekst do fajnej znajomości, wiadomo że główne treningi będą solo z workiem i z trenerem, a po złapaniu podstaw na normalnej salce z ludźmi, ale raz w tygodniu jakbym coś z nią też porobił to się nic nie stanie. Dlatego pytanie co, może ktoś to już przerabiał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 327 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15872
Mowie, mozesz z nia kombinacje porobic, scenariusze czy Fitness Boxen.
1

Hard work beats talent when talent doesn't work hard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136782
Czekaj, TY się z nią chcesz klepać na ringu w sekcji czy poza sekcją, w domu?
Ślepy prowadzi kulawego, jakie Ty chcesz obicie uzyskać ćwicząc z laską lżejszą od Ciebie o 20 kg, która, jak rozumiem, nie ma jakichkolwiek podstaw w sportach walki? Sam nic nie umiesz, ona wie jeszcze mniej, jak będzie wyglądał wasz niby trening?
Daj se spokój i zacznij ćwiczyć normalnie z ludźmi, a nie cudujesz jakieś wymyślanie i treningi z jakimiś przypadkowymi ludźmi z ulicy. Trafisz ją przez przypadek i laska będzie mieć limo pod okiem, rozbeczy się i tyle z waszych sparingów

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gats 2, zwróciłeś uwagę na
robert2439
...może nie chodzi mi o główny trening, tylko też trochę o nią ;) bo dobry pretekst do fajnej znajomości...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136782
A to przepraszam, jeśli tak, to oczywiście, sugeruję nie tylko raz w tygodniu, ale nawet częściej :)
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1275
MMA
Gats 2, zwróciłeś uwagę na
robert2439
...może nie chodzi mi o główny trening, tylko też trochę o nią ;) bo dobry pretekst do fajnej znajomości...



Mogłeś wkleić dalszy ciąg tego posta bo wyszło mega jednoznacznie :D
@Gats 2 wybacz ale mega ch**owo poprowadziłeś dalej ten wątek :D


Podsumowując trener raz/dwa w tyg do złapania obicia, do tego co 2gi/3ci dzień worek, po obiciu pójście na salkę i sparowanie z ludźmi. Trening siłowy lekko ukierunkowany, a z nią bo będzie dużo okazji po prostu raz/może 2 w tyg żeby coś liznęła, ale nie chcę robić za darmowego instruktora i przy okazji ja też mogę coś poćwiczyć nie?
Po prostu zapytałem, może ktoś przetestował pomysł i ma milion super wariantów na to które wziął z np jakiejś strony, w ten sposób człowiek oszczędza sobie czas, i energię na odkopywanie rzeczy które już ktoś dawno wymyślił. Nie ma głupich pytań, i tak dalej...




Zmieniony przez - robert2439 w dniu 2017-07-30 11:52:54

Zmieniony przez - robert2439 w dniu 2017-07-30 11:54:16

Zmieniony przez - robert2439 w dniu 2017-07-30 12:02:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
robert2439
Mogłeś wkleić dalszy ciąg tego posta bo wyszło mega jednoznacznie :D
Nie załapałem kontekstu
robert2439
...wiadomo że główne treningi będą solo z workiem i z trenerem...
Będziesz miał treningi solo z trenerem i pytasz w necie o pomysły na trening
To tak jakbym wybierał się z bolącym barkiem do fizjoterapeuty ale na wszelki wypadek zapytam w sieci co mi może być i jakie ćwiczenia rehabilitacyjne polecają. W końcu ktoś mógł mieć podobną kontuzję.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co połączyć , mam do wyboru aikido , Krav maga oraz muay thai

Następny temat

Uzupełnienie treningów sportów walki

WHEY premium