SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie na drążku - trening Armstronga

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 592068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Po czterech tygodniach poprawiłem wynik z 7 do 14 podciągnięć. Na mikolaja kupie sobie chyba kamerke internetową i nagram swoje wyczyny na drążku :)
4

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9787
Coraz bardziej nabieram apetytu na ten trening.
Chyba też go przetestuje.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 285 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4882
ładnie z 7 do 14 coraz bardziej mnie zachęca :) ale to póżniej jak skoncze trening na mase. A jak wiadomo mozna na drązku podciagac sie technicznie i siłowo. Siłowo jest trudnej. Wykonując ten trening podciagasz sie siłowo ?? czy moze lecisz na ilosc i technicznie ??

Własnie się tak zastanawiam czy trenujac techniczne podciagania tez bede mial takie efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Podciągam się siłowo tzn. staram się nie bujać nogami jeżeli taka jest definicja siłowego podciągania. Dobre efekty dała mi zamiana klasycznych pompek na pompki jednorącz (sesja poranna). Bardzo mi to wzmocniło mięśnie naramienne i obręczy barkowej co wyeliminowało huśtanie i wydatnie poprawilo moje wyniki.
2

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 285 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4882
skończyłeś cały trening ?? Jak efekty ??
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
No cóż niestety nie było mi dane ukończyć treningu. Zaczęły mi penkać kafle w miejscu mocowania drążka , dlatego dostałem polecenie aby go zdemontować . Podsumowując cały trening po 5 tygodniach poprawiłem swój rekord z 7 do 15 podciągnięć w 5 tygodni. Czółem nie był koniec prograsu. Podsumowaując trening dobry jeśli chcecie szybko poprawić swój wynik w podciąganiu to trening dla was.

PS: Trening w sam raz na egzaminy do szkoły wojskowej
3

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 171
A te 15 podciągnięć to nachwyt czy podchwyt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 303 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19899
Freed85 sogacz dla Ciebie za program.
Masz zamiar startować do jakieś wojskowej szkoły?

Na sportowo.. Tygodniami..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1977 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9455
Podciąganie wykonywane oczywiście nachwytem na szerokość barków. Autor treningu nawet sugeruje ten typ chwytu.
Do szkoły wojskowej nie aspiruje. Mimo to wiem, że na forum pisują tkórzy chciali by sie bawić w wojsko. Z myślą o nich, a zwłaszcza o tych co obudzili się na kilkanaście tygodni przed testami sprawnościowymi mogę polecić ten trening.
Pomimo mojego początkowego sceptycyzmu jestem zadowolony i zadziwiony wynikami. Dobrze by było gdyby ktoś jeszcze poza mną prztestował ten trening, bo może się okazać, że ja jestem jakimś wybrykiem natury

PS: Mam nadzieje że coś mi zostanie z tych 15 potwórzeń bo od tyg biore antybiotyki.
2

Nekrosadystycznyturbosperminator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 303 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19899
Ja przetestuje ten program ale dopiero od stycznia.
Święta tuż tuż a nie chce przerywać jak już zacznę.
Obecnie szukam drążka który można do sufitu przywiesić.
2

Na sportowo.. Tygodniami..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hst i problemy

Następny temat

Plan treningowy do ocen. (szczególnie zależy mi na ocenie MawashiegoxD)

WHEY premium